W ostatnim czasie w świecie sportu dość dużo się dzieje, a co za tym idzie, obstawiać można sporo wydarzeń. Do zgarnięcia są m.in. bonusy w Fortunie z kodem promocyjnym, a jeżeli ktoś preferuje punkty stacjonarne, to czekają na niego ciekawe promocje. Zaliczają się do nich m.in. granie na terminalach, czy obstawianie pierwszej ligi. 

Zgarnij bonusy z kodem promocyjnym oraz w punktach stacjonarnych

W ostatnim czasie dość sporo się dzieje dla kibiców sportowych. Najlepsze ligi na świecie w piłkę nożną, w tym Ekstraklasa oczywiście, rozpoczęły swoje zmagania. W grze możemy zobaczyć m.in. Lewandowskiego, Zielińskiego, czy Szczęsnego. Oprócz tego trwają finały play-offów NBA, a na taflach KHL rozgrywane są ważne spotkania. Co za tym idzie, kibice mogą obstawiać dużą liczbę spotkań. Jeżeli ktoś zamiast stawiania kuponów online preferuje miejsca stacjonarne, to może zgarnąć ciekawe promocje. Pamiętajcie jednak, że w Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN również otrzymacie bonusy na start.

Przejdźmy jednak do rzeczy oferowanych w punktach stacjonarnych. Tutaj wyróżnia się cztery promocje. Zacznijmy od grania na terminalach. Bukmacher sygnuje to jako technologiczną rewolucję, a w jej ramach możesz obstawiać z Happy Hours 24/7, nie płacąc podatku lub atrakcyjne bonusy na AKO. Jednak to nie wszystko, co przygotował bukmacher. W ramach obstawiania Fortuny 1 Ligi można zgarnąć do 40 złotych bonusu. Wystarczy zgarnąć kartę FKP, która dostępna jest w wybranych punktach i kasach biletowych klubów, a otrzymasz 20 złotych bonusu tego samego dnia i kolejne 20 złotych w następną środę. 

Fortuna bonus

Bywając często w Fortunie, możesz zgarnąć inne bonusy. Tym razem mowa o darmowych zakładach o wysokości od 5 do 10 złotych. Pierwszy z nich otrzymasz jeżeli odwiedzisz w różne dni miesiąca punkty stacjonarne Fortuny minimum 20 razy i postawisz zakłady na miejscu. Z kolei 10 złotych zgarniesz, spełniając te same warunki, z tym wyjątkiem, że trzeba być w punktach Fortuny 26 razy i obstawić kupony. Pamiętajcie też, iż możecie dołączyć do Fortuna Klub Plus. Będąc w klubie, dostajecie:

  • 20 złotych na start
  • darmowy zakład co miesiąc
  • punkty FKP

Za każdy postawiony zakład otrzymujecie punkty FKP z przelicznikiem równym: 2 złote = 1 punkt. Otrzymane oczka można wykorzystać na bonusy z katalogu, darmowe zakłady, czy bonusy kursowe. Pamiętajcie też, że w Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN otrzymacie:

  • 100 procent do 2000 złotych bonusu od depozytu
  • 210 złotych zakład bez ryzyka
  • 20 złotych darmowy zakład

 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze