Zgarnij 50 PLN za każdy gol w spotkaniu Ukrainy z Anglią na Euro 2020!

superbet logo zagranie

Przed nami dwa ostatnie spotkania w 1/4 Euro 2020. Emocji niewątpliwie nie brakowało, a jako hit wieczoru będziemy świadkami rywalizacji Ukrainy z Anglią. Warto więc obserwować, co ciekawego można obstawić u bukmacherów. W Superbet z kodem promocyjnym możesz liczyć na 50 PLN za każdy gol – zobacz, o co chodzi!

W Superbet jest bonus extra 50 PLN na Euro 2020!

Podczas Mistrzostw Europy 2020 na pewno nie możemy narzekać na brak emocji. Tych po prostu nie brakuje i wiele drużyn zapewnia nam świetne widowisko. W ostatnim ćwierćfinale Euro 2020 zobaczymy zawodników reprezentacji Ukrainy i Anglii. Faworyci to niewątpliwie Synowie Albionu, ale czy dadzą radę Żówto-byakitnym?

Czysto na papierze większe szanse na znalezienie się w półfinale po dzisiejszym spotkaniu mają Anglicy. To zespół wręcz naszpikowany gwiazdami pokroju Kane’a, Fodena, Mounta, Sancho, czy Trippiera. Potencjał mają na wygranie Mistrzostw Europy 2020, jednak dotychczas nie wykorzystali go jeszcze nawet w połowie, grając dość słaby i przewidywalny futbol. Teraz muszą się zrehabilitować przed kibicami.

W Superbet kod promocyjny zapewni Ci szereg bonusów na start – zobacz, co możesz zgarnąć u tego operatora!

ukraina anglia superbet bonus

Za każdy gol w meczu Ukraina – Anglia w Superbet możesz zgarnąć dodatkowe 50 PLN. Wystarczy założyć konto pomiędzy 01.07, a 03.07.2021. Pierwszy zakład po wpłaceniu depozytu musi być na mecz opisany wyżej i pochodzić z oferty przedmeczowej.

Środki mają pochodzić z konta depozytowego. Należy też pamiętać o tym, że minimalna stawka to 50 PLN, a kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.60. Jeżeli padnie tylko jedna bramka, to dostaniesz 50 PLN. W przypadku tech goli będzie to 150 PLN, a przy np. ośmiu trafieniach aż 400 PLN. Anglicy kiedyś muszą się wreszcie przełamać, szczególnie że z przodu mają głodnego goli Kane’a, czy występów Sancho,  Fodena i Mounta. Z kolei w ukraińskiej ekipie także ma kto postraszyć.

Liczą się tylko zakłady singiel, nie można łączyć z innymi zdarzeniami. Za każdą strzeloną bramkę podczas meczu, dostaniesz dodatkowe 50 PLN. Po otrzymaniu środków masz trzy dni na ich akceptację. Następnie te będą aktywne przez siedem dni i w tym czasie należy obrócić nimi trzykrotnie po kursie minimalnym 1.80 (dla kuponów AKO każde ze zdarzeń nie może mieć mnożnika mniejszego niż 1.40).

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Superbet z kodem promocyjnym ZAGRANIE za założenie konta dostaniesz również bonus powitalny, a w nim:

  • 100% do 50 PLN od depozytu
  • 500 PLN bez ryzyka
  • 34 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze