Poniedziałki nie muszą być nudne i z podobnego założenia wychodzi Fortuna. Ta na dzisiaj przygotowała bonus od depozytu, a ten możecie wykorzystać chociażby na spotkanie w La Lidze, czy w Ekstraklasie. 

50 za 50 w Fortunie z kodem promocyjnym!

Już w ten poniedziałek 10.05.2021 oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym użytkownikom Fortuna proponuje dodatkowy bonus za pierwszy depozyt. Możecie go wykorzystać właśnie na mecz w Ekstraklasie, gdzie Raków Częstochowa zmierzy się z Piastem Gliwice, lub na inne sporty, jak NBA, czy mecze La Ligi lub Premier League.

Fortuna kod promocyjny –> sprawdź, jak zgarnąć pakiet powitalny!

fortuna bonus grafika

Aby skorzystać z promocji,  wystarczy, że wpłacisz minimum 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę. Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniu 10.05.2021 lub nie dokonali wcześniej depozytu.

Pamiętajcie jednak, żeby wpisać “bonus50” przy wpłacaniu kasy, gdyż bez tego nie otrzymacie dodatkowych środków od Fortuny. Wspomniane 50 PLN dostaniecie w punktach FKP, a te są do wykorzystania w dowolny sposób – na piłkę nożną, koszykówkę, tenis, żużel, czy esport.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN zgarniecie również pakiet startowy. Wystarczy podać kod podczas rejestracji, a otrzymacie:

  • 2000 PLN od depozytu
  • 210 PLN bez ryzyka
  • 20 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze