Tegoroczny finał NBA jest bardzo emocjonujący, a Los Angeles Lakers już w sobotę może zostać mistrzem. Teraz możecie zgarnąć bonus w STS, który może wynieść nawet 40 złotych. Sprawdźcie sami, na czym polega promocja od tego bukmachera i oglądajcie finały NBA z większymi emocjami. 

Zgarnij bonus w STS na obstawianie NBA

W tym roku NBA obfituje w wiele niespodzianek i meczów pełnych emocji. Kibice nie mogą narzekać na brak widowiska, a w finale grają ze sobą Los Angeles Lakers i Miami Heat. Dotychczas na prowadzeniu jest Los Angeles Lakers, które wygrywa 3:1. Już w sobotę zespół z Los Angeles może zapewnić sobie pierwsze zwycięstwo od kilku lat. Szanse na to są spore, nawet według bukmacherów, którzy o wiele większe kursy dają na wygraną ekip z Miasta Aniołów. Z tej okazji w STS są bonusy do zgarnięcia. 

STS NBA

Bukmacher w ramach promocji związanej z NBA dał swoim klientom możliwość zgarnięcia nawet 40 złotych. Jedyne co trzeba zrobić, to postawić na live finał NBA za minimum 100 złotych. Kurs na kuponie nie może być mniejszy niż 1.85. Jeżeli spełnicie te rzeczy, to otrzymacie od STS 20 złotych w formie bonusu. Z kolei jeżeli chcecie zgarnąć 40 złotych, to stawki musi być większa niż 199 złotych, a wtedy bukmacher doda na Wasze konto wyższą kwotę. 

 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W STS bonus możecie również dostać za założenie konta z kodem ZAGRANIE. Zapewni Wam on:

  • 1200 złotych bonusu od depozytu
  • 230 złotych na zakład bez ryzyka
  • 29 złotych freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze