Czwartek to ostatni dzień z eliminacjami do europejskich pucharów w tym roku. Przed nami rewanże w czwartej rundzie, a w grze są jeszcze m.in. Legia Warszawa i Raków Częstochowa. Polskie kluby na pewno czeka trudna przeprawa, ale jednak można oczekiwać na dobre widowisko. W Totalbet kod promocyjny to gwarancja odebrania pakietu powitalnego i jeszcze możliwość zgarnięcia freebetu w postaci dodatkowych 25 PLN!

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

25 PLN za europejskie puchary!

Już dzisiaj polskie drużyny zagrają rewanżowe mecze w europejskich pucharach. O godzinie 20:00 zawodnicy Rakowa Częstochowa zagrają z KAA Gent. Podopiecznych Papszuna czeka bardzo trudne wyzwanie, szczególnie w obliczu problemów kadrowych, ale jednak jest to zespół, który pokazywał duży charakter i waleczność w poprzednich starciach i dotychczas jeszcze nie stracił żadnego gola w pięciu meczach, po drodze ogrywając m.in. Rubin Kazań.

W drugim meczu, jaki tego dnia czeka na polskie kluby zagrają zawodnicy Legii Warszawa i Slavii Praga. Legioniści do kwalifikacji do Ligi Europy spadli po tym, jak ulegli Dinamo Zagrzeb. W pierwszym starciu pomiędzy mistrzami Polski, a ekipą z Czech padł wynik 2:2. Sytuacja kadrowa Polaków nie jest dobra, ale nieco lepsza niż w przypadku Czechów, gdzie pauzuje aż siedmiu zawodników. Z tej okazji bukmacherzy przygotowali szereg ciekawych bonusów. W Totalbet kod promocyjny oprócz pakietu rzeczy na start da też możliwość odebrania 25 PLN!

totalbet grafika puchary

Aby zgarnąć 25 PLN bonusu należy w Totalbet zagrać kupon z co najmniej jednym typem na europejskie puchary. Pozostałe zasady to:

  • kupon AKO z minimum czterema zdarzeniami
  • stawka to nie mniej niż 100 PLN
  • liczą się mecze z 26.08.2021
  • minimalny kurs każdego z typów to 1.20

Jeżeli spełnisz te warunki, to dostaniesz 25 PLN bonusu. Aby wykorzystać darmowy zakład należy następnie stworzyć kupon z kursem minimalnym 2.00 i po prostu wybrać go z opcji dostępnych u bukmachera. Warto pamiętać, że freebet można wypłacić bez dodatkowych obrotów, czy innych wymagań.

Zaloguj się aby dodawać komentarze