Początek weekendu nie musi być wcale nudny, a w świecie sportu sporo się dzieje. Mecze rozgrywane są chociażby w Premier League, gdzie Everton podejmie Southamtpon, a także w La Lidze. Tutaj Real Madryt zagra z Realem Sociedad. A do tego wszystkiego jest jeszcze NBA. W BETFAN z kodem promocyjnym możecie odebrać ciekawy bonus z tej okazji!

Odbierz 200 PLN w BETFAN z kodem promocyjnym!

Za nami piłkarskie emocje, których byliśmy świadkami w ostatni weekend, ale to nie oznacza koniec ciekawych spotkań na najbliższe dni. W Premier League dzisiaj wieczorem Everton zmierzy się z Southampton, a w La Lidze będziemy mogli oglądać Real Madryt, który powalczy z Realem Sociedad.

Dzieje się dużo, gdyż ligi nadrabiają zaległe spotkania i dogrywają kolejne kolejki. Dla Królewskich dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ważne, bo trzy punkty nie pozwolą znowu odskoczyć Atletico w tabeli. 

BETFAN bonusowa grafika

Z tej okazji w BETFAN z kodem promocyjnym możecie odebrać bonus od depozytu wynoszący 100 procent do kwoty 200 złotych. Minimalna kwota aktywacji wynosi 50 złotych, ale żeby odblokować środki bonusowe, należy najpierw jednokrotnie obrócić depozytem na kuponach AKO lub SOLO z kursem 2.50, lub większym.

Z kolei następnie, żeby móc wypłacić bonusowe pieniądze należy jednokrotnie, całą kwotą, zagrać kupon z co najmniej dwoma zdarzeniami i kursem łącznym nie mniejszym niż 3.80. Czas na to wynosi 24 godziny. Promocja jest ważna tylko w poniedziałek, 1 marca. 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W BETFAN z kodem promocyjnym 1600PLN możecie również zgarnać takie rzeczy, jak:

  • bonus od depozytu 1000 PLN
  • zakład bez ryzyka 600 PLN
  • 14 % więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze