Sezon piłkarski rozpoczyna się na dobre. Za nami pierwsze mecze w kwalifikacjach do europejskich pucharów, powoli startują także kolejne ligi, w tym np. Ekstraklasa. Ta rozpocznie zmagania już w piątek, o godzinie 18:00. Z tej okazji w STS z kodem promocyjnym do odebrania jest ciekawy bonus od depozytu o wartości 200 PLN!

200 PLN od depozytu w STS!

Kibice piłkarscy z niecierpliwością czekają już na to, aby sezon piłkarski 2021/2022 rozpoczął się na dobre. W końcu od zakończenia zmagań w ligach minęły już dwa miesiące. Jako jedna z pierwszych do gry wraca Ekstraklasa. Ta swoje mecze rozpocznie już w ten weekend. W piątek, 23.07.2021, o godzinie 18:00 na boiska wybiegną zawodnicy Termalici Bruk-Bet Niecieczy i Stali Mielec. Nie jest to może najciekawsze otwarcie sezonu, ale kibice na brak emocji nie powinni narzekać.

Do tego o 20:30 Lech Poznań zagra z Radomiakiem Radom. Tutaj już można spodziewać się o wiele lepszego widowiska, na co też liczą kibice. Oczekiwania względem Lecha są duże, bowiem to historyczny sezon z okazji 100-lecia klubu. Dlatego też warto zobaczyć, jakie są konkretne propozycje na to spotkanie i obstawić u bukmacherów.

STS kod promocyjny —> zobacz, jak odebrać bonus na grę u tego bukmachera!

sts bonus od depozytu

Aby wziąć udział w akcji trzeba się do niej zapisać na stronie bukmachera i wpłacić depozyt o wartości co najmniej 50 PLN. Następnie należy wytypować kupon z dowolnym meczem pierwszej kolejki Ekstraklasy. Kurs nie może być mniejszy niż 1.85. Stawka musi wynieść co najmniej 30 PLN. Mogą być to równo zakłady przedmeczowe, jak i live.

Bonus na 50% wartości pierwszej wpłaty po zapisaniu się do akcji do 200 PLN otrzymasz na konto bonusowe nawet następnego dnia po spełnieniu warunków promocji! Przed wypłatą trzeba jeszcze obrócić środkami trzykrotnie po kursie 1.91 lub większym – liczą się do tego tylko wygrane kupony, o czym należy pamiętać.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W STS kod promocyjny ZAGRANIE podany podczas rejestracji da Ci też inne bonusy. Wśród nich są takie rzeczy, jak:

  • 1200 PLN od depozytu
  • 230 PLN bez ryzyka
  • 30 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze