Zgarnij 20 PLN każdego dnia Euro 2020!

superbet grafika bonuswa

Podczas Euro 2020 możesz korzystać z wielu ciekawych bonusów u bukmacherów. Tak jest np. w Superbet z kodem promocyjnym, gdzie codziennie do odebrania jest 20 + 20 PLN. Zobacz, o co chodzi w akcji od tego operatora!

Graj w Superbet z kodem promocyjnym i odbieraj 20 PLN codziennie

Trwa Euro 2020, które dotychczas dostarczyło nam już wiele emocji. Emocjonujące spotkania były z udziałem Holendrów, Belgów, Włochów, czy Francuzów. Kolejne mecze również zapowiadają się interesująco. W kolejnych dniach chociażby Polska zagra z Hiszpanią i dla Biało-Czerwonych będzie to mecz o życie, bowiem stracili punkty w meczu ze Słowacją, bo fatalnym wręcz występie.

Sami Słowacy zagrają z kolei dzisiaj, w piątek 18.06.2021, o godzinie 15:00, kiedy to zmierzą się ze Szwecją. Hamsik i spółka są w dobrej pozycji przed drugą kolejką i mogą już teraz wywalczyć awans do play-offów, co na pewno byłoby niespodzianką. Emocji w kolejnych dniach na pewno nie będzie brakować, a czeka nas także starcie Chorwacji z Czechami, czy Portugalii z Niemcami.

W Superbet kod promocyjny zapewni Ci pakiet powitalny i dostęp do bonusów przy okazji różnych akcji!

superbet grafikia baner

Z promocji 20+20 w Superbet możesz korzystać codziennie w trakcie trwania Euro 2020. Wystarczy zagrać za co najmniej 20 PLN, a drugie 20 otrzymasz w formie bonusu. Kupon musi być rozliczony w tym samym dniu, gdy został zagrany. Aby kupon został zakwalifikowany do promocji, musi zostać zarejestrowany w Super Club. Kurs minimalny to 1.60 w przypadku singli, a w AKO każdy z typów nie może mieć mniejszego mnożnika niż 1.60.

Każdego dnia możesz więc otrzymać voucher na 20 PLN i trzeba nim obrócić jednokrotnie po kursie 1.80 lub większym, a w przypadku AKO każdy z zakładów musi mieć kurs minimalny 1.40. Czas na to wynosi trzy dni.

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Superbet kod promocyjny ZAGRANIE zapewni Ci także:

  • 100% do 50 PLN od depozytu
  • 500 PLN bez ryzyka
  • 34 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze