Po wczorajszym wątpliwym widowisku, zabieramy się za analizę typów bukmacherskich na stracie Chorwacji z Anglią. Jedna z naszych wczorajszych propozycji okazała się trafiona, więc tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z naszym zestawieniem.

Kod rejestracyjny dla czytelników Zagranie: 1500PLN

Chorwacja – Anglia

Podwójna szansa 0-0

Pierwszy półfinał mistrzostw świata utwierdził nas w przekonaniu, że brak w dzisiejszej piłce spontaniczności, impulsywności i żywiołowości. Tak jak się spodziewaliśmy, mecz zaczął się od spokojnej gry z obu stron, żaden zespół nie chciał zaryzykować, a to poskutkowało małą ilością groźnych sytuacji oraz bezbramkowym remisem do przerwy. Obawiam się, że drugi półfinał mundialu może być rozgrywany w podobnym stylu, dlatego ten typ wydaję się być bardzo rozsądny.

Ilość goli – poniżej 2,5

Typ na małą ilość bramek w regulaminowym czasie gry jest efektem wszystkiego tego co napisałem wyżej. Wyrachowanie, solidność w obronie oraz podporządkowanie boiskowych wydarzeń grze obronnej poskutkuje walką w środkowej strefie boiska, z której powstaną nieliczne sytuacje bramkowe.

Awans Chorwacji

Idziemy na przekór bukmacherom, którzy zgodnie stawiają Synów Albionu w roli faworyta tego spotkania. Stawiamy na awans drużyny z Bałkanów, ponieważ jest to ostatnia szansa złotego pokolenia chorwackich piłkarzy na osiągnięcie sukcesu w barwach narodowych. Tacy zawodnicy jak Modrić, Rakitić czy Mandzukić, czyli główni dyrygenci gry Hrvatskiej, są już po trzydziestce i jeżeli marzą o zdobyciu trofeum dla swojego kraju, to ostatnia taka szansa. Doświadczenie jest po ich stronie i muszą to wykorzystać właśnie dzisiaj.

W tabelce poniżej znajdziecie sumaryczne zestawienie wszystkich najciekawszych typów na to spotkanie, które pomoże wam w wybraniu najlepszej oferty i najwyższego kursu. Powodzenia.

[table id=17 /]