Sporty wirtualne stają się coraz popularniejsze, a co za tym idzie, zyskują dużo zwolenników w świecie bukmacherki. Jedną z firm, która je rozwija, jest LV BET, gdzie z kodem promocyjnym zgarniecie szereg bonusów. Teraz dochodzi do tego promocja właśnie na sporty wirtualne. 

Zgarnij bonusy w LV BET z kodem promocyjnym!

W ostatnich miesiącach sporty wirtualne u bukmacherów zyskały mocno na popularności. To symulacje tradycyjnych sportów, gdzie za wynik odpowiada komputer. Obstawiać można w tym wypadku bardzo dużo różnych opcji, co działa tylko na korzyść klientów. W przypadku LV BET można też zgarnąć bonus, który da Wam nawet 300 złotych na grę. Sprawdźcie sami, jak z tego skorzystać.

LV BET bonus

W LV BET bonus da Wam nawet 300 złotych, jeżeli podczas trwania akcji wpłacicie 600 złotych. Zasada działania jest taka, że bukmacher przyzna Wam 50 procent od depozytu. Minimalna wpłata to 20 złotych, a środkami należy obrócić sześciokrotnie. Czas na to wynosi 30 dni. Bukmacher ma dość dużą ofertę na sporty wirtualne, więc wymagania, jakie postawił, są do zrealizowania w podanym czasie. Warto też pamiętać, że obstawiać sporty wirtualne można prawie cały czas. 

W LV BET z kodem promocyjnym 3423PLN otrzymacie szereg bonusów. Te do wykorzystania są m.in. na sporty wirtualne, ale warto pamiętać, że promocje nie łączą się. Z podanym kodem bukmacher da Wam:

  • 100 procent do 3000 złotych bonusu od depozytu
  • 333 złote na zakład bez ryzyka
  • 70 złotych na bonusy
  • 20 złotych freebet

 

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze