Ekstraklasa nie opuszcza nas nawet na chwilę i w ten weekend będziemy świadkami kolejnych ciekawych spotkań. Wśród nich są chociażby derby Poznania, gdzie Warta zmierzy się z Lechem. Jeżeli pamiętacie ostatni bonus w BETFAN z kodem promocyjnym, to dobrze się składa, bo bukmacher powtarza akcje – nie traf wszystkie spotkania tej kolejki, a otrzymasz nawet 100 000 PLN!

Odbierz nawet 100 000 PLN w BETFAN z kodem promocyjnym!

Ekstraklasa wróciła do gry na dobre i kibice nie mogą się rozstać z nią nawet na krok. W ten weekend czeka nas wiele ciekawych meczów, a wśród nich są chociażby piątkowe spotkania Rakowa Częstochowa z Podbeskidziem Bielsko-Biała, czy Warty Poznań z Lechem Poznań. Do tego jutro np. Śląsk Wrocław zmierzy się z Pogonią Szczecin. Starć jest bardzo dużo, a BETFAN wraca do nas z ciekawym bonusem.

betfan nie trafik bonus

Jak dobrze wiemy, Ekstraklasa lubi być nieprzewidywalna. W ten weekend będzie można to wykorzystać w BETFAN, gdzie z kodem promocyjnym możecie odebrać bonus o wartości nawet 100 000 złotych. Aby wziąć udział tym razem, należy na jednym kuponie umieścić wszystkie mecze z tej kolejki ESA w postaci zakładów 1X2. Minimalna stawka to dziesięć złotych. Jeżeli:

  • nie trafisz żadnego z typów, to zgarniesz część z puli bonusowej wynoszącej aż 100 000 zł
  • trafisz jeden typ, to zgarniesz bonus w wysokości 100 zł
  • trafisz dwa typy, to zgarniesz bonus w wysokości 20 zł

Następnie bonusem należy obrócić jednokrotnie, grając kupony AKO z co najmniej trzema zdarzeniami i ogólnym kursem nie mniejszym niż 3.80. Czas na to wynosi aż 30 dni, więc nie są to wygórowane wymagania. Jeżeli spotkanie zostanie odwołane, to otrzymasz zwrot stawki na konto główne. 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W BETFAN z kodem promocyjnym 1600PLN możesz też otrzymać takie rzeczy, jak:

  • 1000 złotych bonus od depozytu
  • 600 złotych bez ryzyka
  • 14 % do wygranych