W ten weekend fani sportów walki nie powinni narzekać na nudę, gdyż dość dużo się dzieje. Kibice od piątku do niedzieli będą świadkami m.in. gali Babilon MMA i UFC 258. Szczególnie interesująca jest druga z tych federacji, gdzie dojdzie chociażby do takich walk, jak starcie Burnsa z Usmanem, czy Grasso z Barberem. Z tej okazji możecie zgarnąć ciekawe promocje. Sprawdźcie opinie o Betclic i nowym bonusie związanym z cashbackiem!

Sprawdź opinie o Betclic i nowym bonusie!

Sporty walki w ostatnim czasie stoją pod znakiem wielu ciekawych gal, jak chociażby UFC, FAME MMA, czy KSW. W ten weekend, a dokładnie to w nocy z soboty na niedzielę, kibice będą świadkami UFC 258. Podczas starć w ramach tej federacji, do oktagonu wejdą m.in. Burns i Grasso.

Pierwszy z nich zmierzy się z Usmanem, a drugi z Barberem. Czy faworyci wygrają swoje pojedynki? O tym przekonamy się w niedziele nad ranem, ale już teraz możecie obstawić i liczyć na ciekawe bonusy. 

betclic cashback ufc 258

W Betclic opinie są dobre m.in. ze względu na ciekawe bonusy i nie inaczej jest tym razem. Możecie grać UFC 258 i liczyć na cashback wysokości nawet 40 złotych. Trzeba postawić kupon AKO na co najmniej cztery zdarzenia z kategorii mieszanych sztuk walki.

Jeżeli jedno wydarzenie będzie rozliczone jako przegrane, to otrzymacie zwrot stawki nawet do 40 PLN. Jednak trzeba pamiętać, że nastąpi on w formie bonusu, a to oznacza dodatkowy obrót, żeby móc wypłacić. Trzeba to zrobić sześciokrotnie na kuponach z kursem nie mniejszym niż 2.00. 

Dodatkowo pamiętajcie, że dla nowych graczy ten bukmacher przewidział pakiet startowy, dostępny z kodem promocyjnym 550PLN:

  • zakład bez ryzyka do 550 PLN
  • 50 procent więcej do wygranych

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły