Zdjęcie: Adam Starszynski

Jesteś kibicem Ekstraklasy i lubisz obstawiać mecze? A może po prostu chcesz zgarnąć nowe bonusy bukmacherskie? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo jedna z promocji jest do zgarnięcia w Superbet. O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sami, gdyż całość jest dość prosta, a można zgarnąć dużo dodatkowych pieniędzy, co każdy chce. 

Zgarnijcie bonusy bukmacherskie w Superbet!

Ekstraklasa w nadchodzących dniach przyniesie nam wiele ciekawych meczów. Wśród nich jest m.in. starcie Lechii Gdańsk z Lechem Poznań, gdzie Kolejorz pojedzie do Trójmiasta powalczyć o ważne trzy punkty. Czy jest w stanie zgarnąć komplet oczek i awansować w tabeli? O tym dowiemy się już w poniedziałek. Oprócz tego czekają nas też ciekawe mecze m.in. w Krakowie, gdzie Wisła podejmie Zagłębie Lublin oraz w Warszawie. Legioniści zmierzą się z Piastem Gliwice. Jeżeli chcecie obstawiać Ekstraklasę i zwiększyć swoje emocje, to sprawdźcie bonusy bukmacherskie w Superbet. 

superbet baner bonus

Bukmacher przygotował specjalną akcję promocyjną, która trwa przez cały sezon. Po każdej kolejce można zgarnąć bonus o wartości 50 złotych. Aby móc go otrzymać, należy postawić zakład SOLO na mecz z Ekstraklasy lub AKO, gdzie jedno zdarzenie musi być z naszej rodzimej ligi, z kursami minimalnymi wynoszącymi 1.40 dla każdego z nich i stawką łączną nie mniejszą niż 300 złotych. Jeżeli spełnicie te warunki, to otrzymacie od operatora 50 złotych po każdej kolejce.

W Superbet rejestrując się z naszego linku z bonusów bukmacherskich otrzymacie:

  • 100 procent do 50 złotych od depozytu
  • 500 złotych bez ryzyka
  • 30 złotych freebet

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze