Coraz częściej bukmacherzy wprowadzają do swojej oferty alternatywy dla standardowych zakładów na sport tradycyjny. Jedną z nich są sporty wirtualne, które są dostępne m.in. w STS. Tym razem firma postanowiła przeprowadzić akcje związaną ze zbieraniem punktów, a dla najlepszej osoby przewidziane jest aż 5 000 złotych! Sprawdź, jak możesz je zdobyć oraz przeczytaj o innych bonusach w STS

Zgarnij bonus w STS i walcz o 5 000 PLN!

Sporty wirtualne stają się dobrą alternatywą dla tradycyjnych zakładów bukmacherskich na wydarzenia ze świata piłki, parkietów koszykówki, czy tafli, na których rywalizują hokeiści. Bukmacherzy starają się rozwijać u siebie ofertę na sporty wirtualne, a te cieszą się coraz większą popularnością. Polegają na symulowaniu przez komputer wyników, a całość można obstawiać w m.in. właśnie w STS. Firma wyszła też naprzeciw swoim klientom i postanowiła przygotować ciekawą akcję promocyjną. 

STS wirtualne sporty bonus

W STS do wygrania jest nawet 5 000 złotych w ramach rankingu na sporty wirtualne. Zastanawiacie się zapewne co trzeba zrobić? Wystarczy typować zdarzenia na wspomnianą wyżej dziedzinę i zbierać za nie punkty. Te wyliczane są ze wzorów:

  • z wygranego kuponu: stawka x liczba zdarzeń x kurs x 0.88
  • z przegranego kuponu: stawka x 0.88 x 0.1

W ten sposób możecie zbierać punkty, które uplasują Was w rankingu. Pamiętajcie jednak, że akcja trwa do 18 października, a później już nie będzie można zdobywać kolejnych oczek. Sto osób z najwyższą ich liczbą dostanie bonus od STS. Dla najlepszego gracza przewidziano aż 5 000 złotych, a pozostali zgarną od 2 5000 do 50 złotych, w zależności od swojej pozycji w rankingu. 

W STS bonus możecie też zgarnąć z kodem ZAGRANIE. Jeżeli podacie go podczas rejestracji, to bukmacher na Wasze konto doda pakiet powitalny. W ramach niego do zgarnięcia jest:

  • 100 procent do 1200 złotych bonusu od depozytu
  • 230 złotych zakład bez ryzyka
  • 29 złotych freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze