Lubicie obstawiać mecze, ale chcielibyście wygrywać więcej kasy i nie płacić podatku? A może dopiero zaczynacie swoją przygodę z bukmacherką? To dobrze się składa, bo w LV BET jest bonus do zgarnięcia, gdzie bukmacher pokrywa podatek! Sprawdźcie sami, na czym polega.

Bonus w LV BET – graj bez podatku

W ostatnim czasie w świecie sportu i esportu wiele się dzieje. Ruszyły najpopularniejsze ligi na świecie w piłkę nożną, trwają eliminacje do Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, a także kwalifikacje do Roland Garros 2020. Oprócz tego jesteśmy również świadkami finałow play-offów NBA. Z kolei w esporcie lada moment rozpoczną się mistrzostwa świata 2020. Jeżeli nie macie konta w LV BET, to jest to dobra okazja, żeby je założyć z kodem promocyjnym 3423PLN. Jednak za nim przejdziemy do tego co daje, to sprawdźcie, jak wygląda bonus w LV BET na grę bez podatku. 

lv bet grafika na podatek

Przede wszystkim, żeby wziąć udział w promocji, należy obstawić kupon przez stronę internetową, wersję mobilną lub aplikację na telefon. Trzeba zagrać minimum trzy zdarzenia z kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.40, a bukmacher podniesie wskaźnik z 0.88 do 1.00. Akcja dostępna jest dla klientów przez 14 dni od rejestracji konta, więc warto mieć to na uwadze. Warto jednak pamiętać, że nie można obstawiać za środki bonusowe, te muszą pochodzić z głównego konta i własnego depozytu. 

W LV BET bonus jest również do zgarnięcia za założenie konta z kodem 3423PLN. Dzięki temu otrzymacie takie rzeczy, jak:

  • 100 procent do 3000 złotych bonusu od depozytu
  • 333 złote na zakład bez ryzyka
  • 70 złotych bonusy
  • 20 złotych freebet

 

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak więc widzicie, oferta bukmachera jest jedną z najwyższych na rynku i w dodatku można ją powiększyć o wspomnianą wyżej grę bez podatku przez pierwsze dwa tygodnie. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze