Bukmacherzy stale się rozwijają i swoim klientom oferuje różne, ciekawe bonusy. W Totolotku z kodem promocyjnym możecie liczyć na ciekawe rzeczy na start, a w dodatku do końca poniedziałku (23.11.2020) otrzymacie też bonus od depozytu wynoszący 100 procent do kwoty 100 złotych. Jak go otrzymać i czy są dodatkowe warunki? Przekonajcie się sami. 

Zgarnij bonusy w Totolotku z kodem promocyjnym!

W ostatnim czasie w świecie sportu sporo się dzieje. Trwają najważniejsze ligi w piłkę nożną, jak La Liga, Premier League, czy Bundesliga, a w dodatku od wtorku do czwartku kibice mogą oglądać swoje ulubione drużyny w europejskich pucharach. Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze skoki narciarskie, gdzie w ostatni weekend w Wiśle rozpoczęty został sezon. Dzieje się dużo i można sporo zdarzeń obstawiać, więc Totolotek wyszedł z ciekawą ofertą do swoich klientów. 

totolotek baner od depozytu

Jeżeli w poniedziałek dokonacie wpłaty za minimum 20 złotych to otrzymacie bonus od depozytu. Ten wynosi 100 procent, jednak maksymalna kwota to 100 złotych. Reasumując więc np. za 100 złotych otrzymujecie aż 200 złotych bonusu od operatora. Aby móc z niego skorzystać należy w ciągu 30 dni obrócić nim sześciokrotnie na kuponach AKO z co najmniej trzema zdarzeniami. Przy czym kurs minimalny każdego z nich musi wynosić 1.35. Przy czym warto pamiętać, że 3x to obrót depozytem i 3x bonusem. Z obrotu wykluczone są zakłady systemowe. 

W Totolotku z kodem promocyjnym 574PLN możecie zgarnąć szereg bonusów, takich jak:

  • 100 procent do 549 złotych bonusu od depozytu
  • 25 złotych freebet
  • 25 złotych bonus Lucky Looser w weekendy

Zaloguj się aby dodawać komentarze