Przerwa reprezentacyjna za nami, a teraz czekają nas ciekawe mecze w rozgrywkach ligowych. Do gry wraca też Ekstraklasa, gdzie już w niedzielę Cracovia podejmie u siebie Legię Warszawa. Wojskowi, którzy gonią lidera, zgarną ważne trzy punkty? O tym dowiemy się już w weekend. Z tej okazji możecie skorzystać z różnych bonusów bukmacherskich na grę. Jednym z nich jest BOOST w Betclic, który zwiększy kursy na wspomniany mecz.

Zgarnij bonus bukmacherski w Betclic!

Kibice, którzy czekali na powrót rozgrywek ligowych, wreszcie dostaną znowu mecze swoich ulubionych drużyn. Do gry wraca również Ekstraklasa, gdzie czeka nas kilka ciekawych meczów w ten weekend, jak np. rywalizacja pomiędzy Piastem Gliwice, a Górnikiem Zabrze. Oprócz tego Legia Warszawa zagra na wyjeździe przeciwko Cracovii. Ta z całą pewnością nie jest faworytem, ale może ugrać remis z Wojskowymi lub pokusić się nawet o wygraną. Czy drużynie Czesława Michniewicza, która goni lidera w tabeli, uda się wywieźć cenne trzy punkty z Krakowa? Tego dowiemy się już w niedzielę wieczorem. 

betclic bonus baner Legia Cracovia

Jednak już teraz możecie skorzystać z oferty bonusowej w Betclic. Bukmacher postanowił podnieść kurs na zwycięstwo Legionistów. Wcześniej ten wynosił 2.05, a teraz jest to aż 2.60. To dość duża zmiana i z całą pewnością warto się bliżej przyjrzeć ofercie od tego operatora. Nie ma wymagań minimalnym co do stawki, ale maksymalna może wynieść tylko 25 złotych. Przy czym warto pamiętać, że można to łączyć z innymi kuponami w ramach AKO, co tylko dodatkowo zwiększy kurs.

W Betclic z kodem promocyjnym 550PLN możecie też otrzymać szereg bonusów bukmacherskich na start. Jeżeli podacie go podczas rejestracji, to zgarniecie:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze