Ten weekend zapowiada się bardzo ciekawie, głównie ze względu na piłkarskie emocje. Fani piłki nożnej będą mieli co oglądać. Przed nami wiele ciekawych spotkań ligowych m.in. derby Londynu pomiędzy Arsenalem a Tottenhamem. Z tej okazji w Fortunie jest bonus, który możecie zagrać!

Zgarnij bonus w Fortunie na piłkę nożną!

W świecie piłki nożnej aktualnie bardzo dużo się dzieje. Oprócz Ligi Mistrzów, Ligi Europy czy też krajowego Pucharu Polski, odbywają się “zwykłe” spotkania ligowe. W ten weekend będzie można obejrzeć derby Londynu, które odbędą się w niedzielę 14.03.2021 o godzinie 17:30. W tym czasie zmierzy się ze sobą Arsenal z Tottenhamem. Oprócz tego w serie A zobaczymy spotkanie Milanu z Napoli, a je zaplanowano na niedzielę.

fortuna pilkarski pewniak

Z tej okazji Fortuna przygotowała dla Was ofertę Piłkarski Pewniak. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy, że w weekend tzn. 12.03-14.03.2021r. postawisz trzy kupony prematch za minimalną kwotę 50 PLN (każdego dnia jeden). Kupony muszą zawierać minimum jedno zdarzenie związane z dowolnym meczem piłki nożnej. Całkowity kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 2.00. Jeżeli spełnisz warunki otrzymasz gwarantowany bonus 50 PLN w punktach FKP.

Warto pamiętać, że jeżeli na kuponie jedno lub więcej spotkań zostanie zwróconych w stawce, kurs całkowity kuponu zostanie ponownie przeliczony z uwzględnieniem tego zwrotu. Jeżeli wtedy będzie mniejszy niż wymagany, kupon nie zostanie uwzględniony w promocji! Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do poniedziałku, 15 marca, go godziny 9:00. Akcja nie dotyczy zakładów specjalnych, a jeden gracz może tylko raz skorzystać z bonusu.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Fortunie jest bonus, który zgarniecie z kodem promocyjnym 2230PLN. Razem z nim otrzymacie takie rzeczy, jak:

  • 100 procent do 2000 złotych bonusu od depozytu
  • 210 złotych na zakład bez ryzyka
  • 20 złotych freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze