Rozgrywki NBA trwają w najlepsze, a w najbliższych dniach czekają nas ciekawe spotkania, jak chociażby rywalizacja Los Angeles Clippers z New Orleans Pelicans. Z tej okazji Betclic przygotował bonus dla swoich klientów, w ramach którego możecie wygrać dodatkowe 40 złotych. Zobaczcie co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w tej promocji!

Odbierz 40 złotych bonusu w Betclic!

Sezon NBA trwa w najlepsze, pomimo tego, że część meczów została przełożona z powodu pozytywnych wyników zawodników. Do przyszłego wtorku czeka nas wiele ciekawych spotkań, jak starcie Clippersów z Pelikanami z Nowego Orleanu, czy Denver Nuggets z Golden State Warriors. 

Tak duża liczba ciekawych spotkań to też okazja, żeby obstawić wiele spotkań i zwiększyć swoje emocje. W Betclic jest bonus, z którym możecie wygrać dodatkowe pieniądze. 

Betclic misja basket

W Betclic możecie zdobyć 40 złotych, jeżeli spełnicie pewne warunki. Pomiędzy 13, a 19 stycznia należy postawić co najmniej dwa, trafione kupony. Minimalna stawka to 20 złotych, a kurs nie może być mniejszy niż 1.80. 

Obowiązuje oferta przedmeczowa, na żywo i zakłady single, a także AKO. Maksymalnie można zgarnąć tylko jeden bonus, a ten zostanie wypłacony do 21 stycznia do godziny 16:00. Następnie trzeba nim obrócić sześć razy po kursie minimalnym wynoszącym 2.00 w ciągu siedmiu dni od daty przyznania.

W Betclic bonus zgarniecie też z kodem promocyjnym 550PLN, który zapewni Wam takie rzeczy, jak:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych