Jeżeli chcecie założyć po raz pierwszy konto u bukmachera lub po prostu planujecie zmienić swojego operatora, to dobrze trafiliście. Fortuna ma bonus dla nowych osób, które dokonają pierwszego depozytu. Zasady są dość proste, a zgarnąć można 30 złotych w punktach FKP, więc sprawdźcie koniecznie, o co chodzi!

Zgarnij bonus w Fortunie o wartości 30 PLN!

W najbliższym czasie w świecie sportu sporo się dzieje. Trwają rozgrywki w NBA, czy NHL, a do tego wróciła do gry Liga Mistrzów. W przerwie od zmagań w środku tygodnia w tych elitarnych rozgrywkach są jeszcze ligowe spotkania, które zazwyczaj rozgrywane są w weekend.

Esport też nie śpi i nie dość, że trwają ligi w Lola, czy Valoranta, to jeszcze trwa Intel Extreme Masters Katowice, jeden z najbardziej prestiżowych turniejów na całym świecie. To wszystko sprawia, że jest co obstawiać, a co za tym idzie można poszukać ciekawych bonusów.

fortuna grafika

Jeden z nich ma Fortuna, więc jeżeli nie macie konta u tego operatora, to dobrze się składa. Zakłady bukmacherskie Fortuna dadzą Wam 30 złotych w formie punktów FKP, jeżeli w dniach 19-21.02.2021 wpłacicie pierwszy depozyt o wartości co najmniej 30 złotych.

Maksymalnie w ciągu 24 godzin otrzymacie dodatkowe środki na konto. Nagrodę trzeba aktywować w ciągu siedmiu dni od otrzymania. Takie punkty FKP możecie wykorzystać na dowolne zakłady sportowe!

 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Fortunie bonus otrzymacie również za założenie konta z kodem promocyjnym 2230PLN, który da Wam takie rzeczy, jak:

  • 2000 PLN bonusu od depozytu
  • 210 PLN na zakład bez ryzyka
  • 20 PLN freebet