Już za kilka dni rozpocznie się 26. kolejka Premier League, w której chociażby Chelsea zagra z Manchesterem United, a Tottenham podejmie Burnley. Czeka nas kilka ciekawych starć, więc możecie sprawdzić, co dla Was ma LV BET z kodem promocyjnym. Tym razem mowa nawet o 20 000 PLN!

Zgarnij 20 000 PLN w Totolotku z kodem promocyjnym!

W tym sezonie Premier League obfituje w wiele ciekawych spotkań, a jednym z nich będzie starcie Chelsea z Manchester United. Ten mecz zostanie rozegrane w niedzielę 28 lutego, o godzinie 17:30, ale już teraz możecie skorzystać z promocji w LV BET i obstawić.

Już w ten weekend będziemy mogli obejrzeć wiele ciekawych meczów, a łącznie w Premier League zostanie rozegranych aż dziesięć spotkań. Oprócz rywalizacji Chelsea z Manchesterem United, będziecie mogli również obejrzeć zmagania Tottenhamu z Burnley, bądź Sheffield United z Liverpoolem.

Super Typer LV BET

Z tej okazji LV BET przygotował dla was promocję Super Typer obowiązującą od wtorku 23 lutego od godziny 19:05 do soboty 27 lutego do godziny 13:30. Aby wziąć w niej udział, wystarczy, że wytypujesz poprawnie rezultaty wszystkich dziesięciu meczów z 26. kolejki Premier League. Kupony kwalifikujące się do konkursu, to przedmeczowe kupony kombi z dokładnie dziesięcioma selekcjami na dokładnie dziesięć spotkań.

Minimalna stawka kuponu musi wynieść dziesięć PLN. Gracz, który wytypuje poprawnie 10/10 meczów otrzyma bonus w wysokości 20 000 PLN. Z kolei, jeżeli użytkownik wytypuje poprawnie dziewięć rezultatów, to otrzyma 5 000 PLN. Z kolei wynik 8/10 gwarantuje Ci dziesięć złotych.

 

Do tego w LV BET z kodem promocyjnym 3423 PLN otrzymasz też:

  • 100 procent do 3000 PLN od depozytu
  • 333 PLN na zakład bez ryzyka
  • 70 PLN w bonusach
  • 20 PLN freebet