We wtorek oraz środę czekają nas kolejne mecze ćwierćfinałów Pucharu Polski. W nich będziemy świadkami kilku ciekawych spotkań, w tym chociażby rywalizacji Puszczy Niepołomice z Arką Gdynia, czy Lecha Poznań z Rakowem Częstochowa. Na koniec jeszcze Legia Warszawa z Piastem Gliwice. Z tej okazji możecie skorzystać z bonusów w Fortunie z kodem promocyjnym i zgarnąć nawet 20 000 PLN!

Wygraj 20 000 PLN w Fortunie z kodem promocyjnym!

Najbliższe dwa dni na polskich boiskach będą stały głównie pod znakiem Pucharu Polski, gdzie na placu boju zostały najlepsze drużyny. Wśród nich są chociażby Lech Poznań, Raków Częstochowa, Legia Warszawa, czy Piast Gliwice. Puszcza Niepołomice zmierzy się z Arką Gdynia, Kolejorz zagra z Rakowem, a Legioniści podejmą u siebie Piasta. Do tego jeszcze Chojniczanka Chojnice spróbuje ograć Cracovię. Z całą pewnością czekają nas ciekawe spotkania w najbliższych dniach!

fortuna screen oferty PP

W Fortunie z kodem promocyjnym możecie wziąć udział w promocji właśnie na Puchar Polski. Bukmacher do rozdania ma 20 000 złotych, a podzieli je wśród osób, które poprawnie wytypują wynik wszystkich spotkań ćwierćfinałów PP.

Stawka minimalna to pięć złotych i to w zasadzie jest jedyny warunek. Jeżeli trafi tylko jedna osoba, to całość zgarnie dla siebie, o czym warto pamiętać. Wydaje się to dość ciekawą opcją na zagranie właśnie tych spotkań.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego w Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN otrzymacie również takie rzeczy, jak:

  • 2000 PLN bonusu od depozytu
  • 210 PLN bez ryzyka
  • 20 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze