Początek tygodnia, a Wy szukacie nowego bukmachera? A może chcecie skorzystać z ciekawych promocji jeszcze przed startem 1/8 Ligi Mistrzów, czy play-offów w Lidze Europy? Jeżeli tak, to dobrze się składa. W Totolotku z kodem promocyjnym możecie odebrać pakiet startowy, a także dodatkową kasę od depozytu wynoszącą 100% do 100 złotych. Sprawdźcie zasady nowej akcji od Totolotka!

Zgarnij 100 PLN w Totolotku z kodem promocyjnym!

Już jutro rozpoczną się play-offy w Lidze Mistrzów, gdzie czeka nas kilka hitowych starć na początek zmagań. Mowa m.in. o meczu RB Lipsk z Liverpoolem, czy Barcelony z Paris Saint-German. Co prawda kilku gwiazd, jak Neymara, czy Van Dijka zabraknie, ale te starcia i tak zapowiadają się na bardzo interesujące. Z tej okazji możecie zgarnąć ciekawe bonusy, a w przypadku Totolotka jest to nawet 100% do depozytu do kwoty 100 złotych!

totolotek grafika promocyjny

Ten bukmacher oferuje Wam dodatkowe 100 PLN jeżeli spełnicie pewne warunki. Wystarczy, że w poniedziałek, 15 lutego, wpłacicie depozyt o wartości nie mniejszej niż 20 PLN. Do wykorzystania jest w ciągu 30 dni i trzeba obrócić co najmniej sześciokrotnie (3x depozyt i 3x bonus) na kuponach AKO z trzema lub więcej zdarzeniami.

Kurs każdego z zakładów musi wynosić 1.35 lub więcej. Wykluczone z obrotu są zakłady systemowe. Z całą pewnością to ciekawa opcja do wykorzystania np. na Ligę Mistrzów. 

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu +49 zł aplikacja mobilna + 20 25zł freebet + 0150 zł bez ryzyka

standardowa oferta 549 PLN. z naszym kodem: 724 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 549 zł
FREEBET: 25 zł
BEZ RYZYKA: 150 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Totolotku z kodem promocyjnym 574PLN możecie odebrać też pakiet startowy, który zapewni Wam takie rzeczy, jak:

  • 100 procent do 500 PLN od depozytu
  • 49 PLN na aplikacje mobilną
  • 25 PLN freebet