Dla jednych zakłady bukmacherskie to styl życia i rozrywka, a dla drugich stały dochód. Zarabianie na bukmacherce kręci każdego fana sportu i zakładów. To temat, który rozpala użytkowników obstawiających kupony, bo nie ma co ukrywać, że większość z nich chciałaby dojść do takiego stanu, w którym uzyska regularne profity. Czy to możliwe? To trudny kawałek chleba, bo w zakładach sportowych nie można uniknąć elementu losowego. To sport, a wiemy, że w nim wszystko zdarzyć się może. Nawet to, że lider tabeli przegra z ostatnią drużyną ligi. Jak w takiej sytuacji zarabiać na bukmacherce?

Zarabianie na bukmacherce

W sieci można znaleźć legendy, że niektórzy gracze zarabiają na bukmacherce kilku cyfrowe kwoty. Początkujący typerzy często uznają, że zakłady sportowe także dla nich mogą być bardzo dochodowe. Z jednej strony – faktycznie to możliwe, a z drugiej strony wylicza się, że tylko 2% wszystkich użytkowników odnosi regularne zyski. Trzeba przyznać, że to niski procent. W takiej sytuacji – reszta wygrywa okazjonalnie lub częściej przegrywa.

To że tylko tak wąskie grono zarabia na bukmacherce pokazuje skalę wyzwania. Jeśli nowy typer dziś rzuca się na osiąganie regularnych profitów z obstawiania, to musi zdać sobie sprawę, że w 98% przypadkach jest to niemożliwe. Do odważnych świat należy, a przez lata dziedzina zakładów sportowych bardzo się rozwinęła. Chodzi o to, że powstały systemy gry i rodzaje zakładów, które pozwalają uzyskać nad bukmacherem przewagę. Praktyka w połączeniu z teorią może dać wymierne korzyści. To nie jednak nie sprint, a raczej maraton, żeby liczyć na zarobki w kontekście bukmacherki.

zarabianie na bukmacherce

Jak zarobić na bukmacherce?

Każdy by chciał, ale nie każdy potrafi. Tak można skrócić kwestię zarabiania na bukmacherce. A jak wygląda to w szczegółach? Gracze, którzy osiągnęli taki stan, podkreślają jedno: najważniejsza jest edukacja. Zawodowi typerzy nie pozostawiają niczego przypadkowi. Można zapomnieć, by grać na chybił-trafił lub kierować się przeczuciem. Obstawianie nastawione na zysk musi być skrupulatnie zaplanowane. Chodzi o zarządzanie budżetem, jak i selekcję zakładów. Odpowiednie przygotowanie to połowa sukcesu.

Na początku trzeba zdać sobie sprawę, że wiele zależy od twojego podejścia. Zarabianiu na bukmacherce sprzyja plan. Przede wszystkim ustala się miesięczny budżet na grę. Co to takiego? Łączna kwota, którą można zainwestować w zakłady. Robi się to po to, by odpowiednio dobierać stawki oraz pilnować wydatków. Generalnie zawodowcy mają założenie, że nie obstawiają za pieniądze, które mają służyć na codzienne potrzeby. Środki na bukmacherkę powinny być odseparowane od reszty gotówki. To pozwoli ci zachować płynność finansową w normalnym życiu.

Kiedy budżet, czyli tzw. bankroll będzie określony – wówczas możesz przystąpić do typowania w oparciu o strategię. Do tego posłuży system bukmacherski, za którego pośrednictwem lepiej zaplanujesz kolejne stawki. Jeśli chodzi o systemy, to możesz wybierać spośród:

  • Płaska stawka,
  • Progresja Martingale,
  • System Kelly,
  • Ciąg Fibonacciego.

Sprawdzaj również TYPY BUKMACHERSKIE, które pomogą Ci wybrać najlepsze kupony!

Zarabianie na obstawianiu meczy

Na obstawianiu meczy mogą zarobić oczywiście ci typerzy, którzy trafią wyniki wydarzeń sportowych. Temat jest szerszy, bo to tylko jego spłycenie. W teorii wydaje się, że wystarczy postawić na lepszą drużynę i na pewno pozwoli to osiągnąć zyski. Praktyka bywa nieco bardziej złożona.

Wszystko polega na umiejętnym analizowaniu meczów. To nie bierze się znikąd, ponieważ potrzeba fachowej wiedzy o sporcie, żeby widzieć wiele niuansów. Użytkownicy, którzy zarabiają na bukmacherce wybierają jedną lub dwie dyscypliny, na których się koncentrują. Nie jest tak, że gracz obstawia kilka lub kilkanaście dyscyplin sportowych. Dlaczego? Dlatego, że nikt nie jest w stanie w sposób skrupulatny analizować piłki nożnej, snookera, tenisa i koszykówki. Najlepiej skupić się na swojej dyscyplinie, którą się najczęściej ogląda i w której można być ekspertem.

W kanonie bukmacherskim jest kilka zasad, które ułatwiają zarabianie na obstawianiu meczy. Jakie to wytyczne? Np. te dotyczące typowania valuebets, graniu kontry i szukania mniej oczywistych rynków związanych z kartkami, setami lub bramkami.

Zarabianie na zakładach bukmacherskich jest możliwe?

Jeśli zarabianie na zakładach byłoby niemożliwe, to od razu byśmy o tym napisali. Jak zauważyliśmy na początku – na bukmacherce zarabia drobna część graczy. To jednak pokazuje, że możliwe jest obstawianiu z długofalowymi zyskami. Skąd to wiemy?

O jakości naszej gry i rentowności świadczy wskaźnik yield, który określa poziom typera. Kiedy yield w dłuższej perspektywie ma dodatnie wartości, to oznacza, że zakłady użytkownika przynoszą zyski. To istotna sprawa, żeby kontrolować bilans zysków i strat. Tak robią właśnie profesjonalni gracze, którzy prowadzą historię typów. Dzięki temu mogą wyciągać wnioski na przyszłość, ale też mają dokładne statystyki odnośnie skali zwrotu w zakładach bukmacherskich. Tak właśnie traktuje się obstawianie zakładów – jako inwestycja, która ma dać stopę zwrotu.

Warto również korzystać z zakładów bez ryzyka, dzięki którym możesz grać bez obaw o swoje pieniądze!

Sposoby na zarabianie na bukmacherce

Jakie są sposoby zarabiania na bukmacherce? No jasne, że wszystko musi opierać się na trafionych typach. Bukmacherzy online posiadają kilka narzędzi, które można wykorzystać do uzyskiwania dochodu. W tym kontekście możemy wspomnieć o bonusach bukmacherskich, ale też funkcji cash out. Zamknięcie zakładu poprzez cash out to jedna z możliwości odebrania pewnego zysku.

Bukmacherzy z cash-outem

W strategii każdego typera, który zarabia na bukmacherce decydującą rolę spełnia system stawkowania. To schemat tworzenia zakładów i dobierania stawek. System bukmacherski ma cel – chronić kapitał i umożliwiać osiągnięcie, jak najlepszych zysków. Korzystając z systemu można planować zakłady w sytuacji, gdy trafisz lub przegrasz grany kupon. To narzędzie, które pozwala przewidywać kolejne ruchy.

Gracze z wielkim budżetem wspomagają swoje kupony strategią surebets. Tak naprawdę na polskim rynku trudno ją stosować, bo podatek w dużej mierze czyni ją nieskuteczną. Mimo wszystko zdarzają się wahania kursów, które pozwalają na postawienie surebetu. To jednak wyjątki, na których trudno opierać swoją grę.

Zarabianie na bonusach u bukmachera

Dla początkujących i nowych graczy ciekawym początkiem zarabiania w zakładach są bonusy. W promocjach powitalnych za samo założenie konta można zarobić bonus bez depozytu. To wiąże się z darmowym zakładem, które jest w pełni pokryty przez bukmachera. Darmowe pieniądze na bukmacherkę czekają na nowych graczy w STS, Fortunie i Superbet.

Bonusy dają szybki zarobek u bukmachera. To nie tylko bonusy bez depozytu, ale też pieniądze od wykonanego depozytu. Polscy bukmacherzy często nagradzają pierwszą lub drugą wpłatę bonusem 100%. W ofertach pojawiają się też zakłady bez ryzyka, które ubezpieczają pieniądze, za jakie typujesz promocyjny kupon.

Jak wygląda zarabianie na bonusach? W dużym skrócie: rejestrujesz konto u bukmachera wpisując nasz kod promocyjny, a za to otrzymasz freebet, zakład bez ryzyka lub bonus od wpłaty (w zależności, którego operatora wybierzesz).

Stały dochód z bukmacherki – to możliwe?

Ponownie musimy wrócić do naszych szacunków, z których wynika, że stały dochód u bukmacherów generuje około 2% klientów. Kiedy mówimy o regularnym dochodzie, to mamy na myśli to, że na koniec miesiąca użytkownik wychodzi na plus. Co to oznacza? To że wygrał więcej niż łącznie postawił w zakładach sportowych. Przykładowy bilans: użytkownik zagrał zakłady na kwotę 1000 PLN, a na jego koncie znajduje się 3000 PLN. To oznacza, że na “czysto” zarobił 2000 PLN.

Stały dochód z bukmacherki wymaga dużych umiejętności typerskich, ale też zdolności psychologicznych. Taki użytkownik potrafi kontrolować swoją grę na tyle, by unikać impulsywnych ruchów np. determinowanych przez chęć odegrania się.

Ile można zarobić w zakładach bukmacherskich?

Limity zarabiania u polskich bukmacherów są wysokie. Wystarczy przytoczyć kwoty, żeby poznać możliwości, które są w zakładach online. W Betclic pojedynczy kupon może posiadać maksymalną wygraną o wartości 801 tysięcy złotych! W Fortunie kwota ta dobija do 601 tysięcy PLN, a w STS do pół miliona. W internecie były głośne przypadki wysokich wygranych, kiedy to typerzy za pośrednictwem kilku kuponów zgarniali ponad milion złotych zysku!

Bukmacherka – co obstawiać, żeby zarobić najwięcej?

W przypadku zarabiania na bukmacherce jest zasada, że im wyższy kurs, tym lepszy zysk. W takiej sytuacji poleca się granie wysokich kursów, choć od razu trzeba mieć świadomość, że w takiej sytuacji maleje prawdopodobieństwo trafienia zakładu. To jednak nie zawsze jest takie oczywiste, co wiedzą typerzy korzystający z valuebets. Czasami wysokie kursy dają dobrze zarobić, bez utraty na prawdopodobieństwie. Dlatego najważniejszy element związany jest z analizą, by odpowiednio sprawdzić wszystkie informacje przed wytypowaniem kuponu. Uważa się, że ci co zarabiają na bukmacherce typują tylko valuebety, czyli zakłady po zawyżonych kursach.

FAQ

Ilu graczy zarabia na zakładach bukmacherskich?

Według obliczeń tylko 2% wszystkich użytkowników odnosi regularny dochód w zakładach sportowych.

Jakie kwoty można wygrać na bukmacherce?

W przypadku pojedynczych kuponów polscy bukmacherzy umożliwiają wygrane rzędu 800 - 600 tysięcy złotych.

Zaloguj się aby dodawać komentarze