Zakłady bukmacherskie – Polska! Sprawdź, co warto wiedzieć!

zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie w Polsce te, które znamy obecnie sięgają lat 90. Jasna sprawa, że w tamtym okresie bukmacherzy działali nie w internecie, ale w punktach stacjonarnych. Jednak wtedy powstawał STS i Toto-mix, późniejszy Totolotek. Z biegiem czasu i rozwojem technologii polskie zakłady bukmacherskie rosły w siłę – pojawiały się nowe firmy i oferty. Koniec końców zakłady w Polsce trafiły do internetu i tam zostały prawdziwie zrewolucjonizowane m.in. za sprawą zakładów “na żywo” i nowych narzędzi jak cash out. Jak aktualnie wyglądają zakłady bukmacherskie w Polsce? Sprawdź!

Zakłady bukmacherskie Polska – kto działa legalnie?

Zakłady bukmacherskie w polskim systemie prawnym reguluje ustawa hazardowa. Co jakiś czas dochodzi do nowelizacji tego aktu prawnego, co sprawia, że rynek może ulegać zmianom. To powoduje, że firmy, które działały w poprzednich latach mogą być już nielegalne. Zakłady bukmacherskie w Polsce muszą posiadać licencję Ministerstwa Finansów, by mogły zgodnie z prawem funkcjonować w naszym kraju. To dotyczy firm stacjonarnych, a także internetowych operatorów bukmacherskich.

legalny

Najnowsza zmiana prawa dotycząca zakładów bukmacherskich w Polsce miała miejsce 1 kwietnia 2017 roku. W tamtym dniu z Polski wycofało się wielu znanych wcześniej bukmacherów takich jak Bet365, Bet-at-home, Expekt i Betsson. To operatorzy, którzy są nielegalni do dnia dzisiejszego. W ich miejsce pojawili się nowi bukmacherzy tacy jak forBET, LVBET, Betfan czy Superbet. Dodatkowo większe obroty zanotowali obecni już na rynku STS, Fortuna i Totolotek. Każdy z tych bukmacherów zastosował się do nowego prawa w Polsce i otrzymał licencję Ministerstwa Finansów. W ten sposób legalnie oferuje zakłady bukmacherskie na terenie Rzeczpospolitej.

Zakłady bukmacherskie w Polsce – jak wygląda rynek?

Tak jak w ligach sportowych, tak i w biznesie bukmacherskim są liderzy, a także aspirujące firmy do czołówki. W zakładach bukmacherskich w Polsce prym wiodą firmy, które mają długi staż na rynku. Najwięcej klientów w Polsce wybiera zakłady bukmacherskie od STS i Fortuny. To jedni z pierwszych legalnych operatorów, którzy online w naszym kraju są już od 2012 roku. Wiele obliczeń wskazuje, że STS i Fortuna razem posiadają około 70% całego rynku w Polsce.

Procentowy udział bukmacherów w 2019 roku

STS i Fortuna to zakłady bukmacherskie, które wyznaczają nowe trendy, a także operatorzy z największą liczbą punktów stacjonarnych. Firmy te nie skupiają się tylko na internecie, ale pamiętają także o pozostałych produktach i tradycyjnych klientach.

Po debiucie w 2019 roku do czołówki polskich zakładów bukmacherskich szybko wskoczył Betfan. Zawdzięcza to sprawnemu marketingowi w sieci i ciekawej ofercie. Udany powrót na polski rynek na pewno zaliczył także Betclic, który na chwilę zniknął po 2017 roku po to, by uzyskać licencję od polskiego Ministerstwa Finansów. Gdy to zrobił – wrócił na polski rynek zakładów bukmacherskich tradycyjnie oferując wysoki zakład bez ryzyka.

Silną pozycję krok po kroku wypracowuje także forBET, który od 2016 roku regularnie powiększa swoją rozpoznawalność oraz ilość klientów. forBET stawia na szeroką ofertę w wielu sekcjach i szeroko zakrojone działania marketingowe.

Na przestrzeni ostatnich lat delikatne spadki zanotował Totolotek, który zmienił właściciela na niemiecką firmę Merkur Sportwetten. Czołówkę zakładów bukmacherskich w Polsce próbują atakować także pozostałe firmy takie jak Superbet, PZBUK, eWinner i LVBET. Wszystko jednak wymaga czasu, ponieważ najlepsi nie śpią i także na bieżąco udoskonalają swoją ofertę.

Zakłady bukmacherskie: Polska vs zagraniczni operatorzy

Jak wyglądają zakłady bukmacherskie w Polsce na tle zagranicznej konkurencji? Trzeba wiedzieć, że co kraj, to inny system prawny, a co za tym idzie bukmacherzy różnią się pomiędzy sobą. W Wielkiej Brytanii są inni operatorzy zakładów aniżeli we Francji i we Włoszech. Oczywiście zdarzają się wspólne firmy, które uzyskują licencję w kilku krajach w Europie. Tak działa m.in. STS, który rozszerzył swoją działalność na inne państwa Starego Kontynentu. STSbet znajdziesz w Niemczech, Wielkiej Brytanii, a także Norwegii, Islandii, Łotwie, Słowacji, Słowenii, Luksemburgu, Andorze, San Marino, Gibraltarze i Malcie.

Peter Schmeichel, ambasador STSbet

Analizując rynki zagraniczne i bukmacherów tam występujących polscy operatorzy nie mają się czego wstydzić. W zakładach bukmacherskich w Polsce znajdujemy takie same funkcje co w bet365 czy bet-at-home, a więc ofertę przedmeczową i live, funkcję cash-out, transmisje live oraz błyskawiczne płatności. Polscy bukmacherzy także oferują sporty wirtualne – podobnie jak zagraniczne firmy.

Zakłady bukmacherskie w Polsce, tak jak zagranicą, można obstawiać przez komputer oraz za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobile. Jakość usług jest naprawdę na zbliżonym poziomie. Co więcej, polskie zakłady bukmacherskie można wyróżnić za nowe rozwiązania takie jak Custom Bet. Operatorzy w Polsce w pełni udostępniają najnowsze rozwiązania technologiczne. A więc wystarczy zarejestrować konto u legalnego bukmachera, by korzystać z najlepszych ofert w zakładach sportowych.

Zakłady bukmacherskie – jakie są bonusy w Polsce?

Polskie firmy bukmacherskie mają gest i sięgają głęboko do kieszeni. Tak atrakcyjnych promocji nie oferowali nawet zagraniczni bukmacherzy w poprzednich latach. Na chwilę obecną w bonusach bukmacherskich od polskich operatorów można zyskać pokaźne kwoty. Nowi klienci mają do dyspozycji bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka i bonusy od wpłaty. W ubiegłych latach tak dobrze nie było, bo zazwyczaj pojawiał się tylko jeden bonus np. 100% do 200 PLN.

W najwyżej ocenianych zakładach bukmacherskich kwoty bonusów oscylują w granicach nawet kilku tysięcy złotych. Liderzy w branży, czyli STS, Fortuna, Betfan i forBET dają po kilka bonusów na raz. Wszystko to jest oczywiście dostępne za nasz kod promocyjny, który możesz wpisać zakładając konto w zakładach bukmacherskich online.
W zakładach bukmacherskich STS kod promocyjny: ZAGRANIE sprawi, że odbierzesz za darmo 29 PLN we freebecie, a po zrobieniu wpłaty otrzymasz zakład bez ryzyka 30 PLN i bonus 100% do 1200 PLN. Więcej o kodzie promocyjnym w zakładach STS znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/sts-kod-promocyjny/.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna zakłady bukmacherskie także posiadają swój kod promocyjny, którym jest hasło rejestracyjne: 2230PLN. Za użycie naszego kodu nowy gracz po rejestracji i weryfikacji odbierze darmowy zakład 20 PLN. Chcąc więcej bonusów od Fortuny – wpłać pieniądze, a będziesz mógł zagrać bez ryzyka do 210 PLN, a po obrocie depozytu otrzymasz bonus 100% do 2000 PLN. Tutaj przeczytasz więcej na temat wykorzystania kodu i bonusów Fortuny: https://zagranie.com/fortuna-kod-promocyjny/.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł BEZ depozytu)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 200 zł + 300 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W zakładach bukmacherskich forBET także oferujemy ekskluzywny kod promocyjny na bonusy. Jaki to kod? Voucher: 2400PLN, który trzeba wpisać w formularzu rejestracji na stronie iforbet.pl. Otrzymasz za niego powiększony zakład bez ryzyka do kwoty 120 PLN, bonus 100% do 2080 PLN, Maxizysk od drugiej wpłaty do 200 PLN oraz okazje grania bez podatku przez dwa tygodnie. Dowiedz się więcej jak poprawnie użyć forBET kod promocyjny i bonusy: https://zagranie.com/forbet-bonus-kod-promocyjny/.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betfan także jak na czołowego operatora zakładów bukmacherskich przystało daje nowym graczom kod promocyjny: 2961PLN. On pozwala zyskać na start zakład bez ryzyka 100 PLN i bonusy od wpłaty do 3000 PLN.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bonusy w polskich zakładach bukmacherskich to codzienność. Każda legalna firma na bukmacherskim rynku w naszym kraju oferuje bonusy powitalne. Dzięki temu zakłady bukmacherskie przynajmniej na początku stają się prostsze, bo w ramach promocji można obstawić np. za darmowy zakład czy zakład bez ryzyka. Już teraz w Polsce jest kilkunastu operatorów bukmacherskich, a to oznacza, że łączna pula bonusów, które możesz wykorzystać jest naprawdę pokaźna. Generalnie to już grubo ponad 10 tysięcy złotych, które funkcjonują w bonusach na start od polskich zakładów bukmacherskich. Tutaj znajdziesz aktualne bonusy bukmacherskie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze