Jaka jest oferta zakładów bukmacherskich w Polsce? Oferta bukmacherów to zakłady sportowe, zakłady live, bonusowa oferta, a także specjalne funkcje polegające na cash out i transmisjach live. W zakładach bukmacherskich z oferty można korzystać online i w punktach stacjonarnych. My polecamy internetową ofertę zakładów, która jest obszerniejsza i bardziej opłacalna przez wzgląd na bonusy. Na co zwracać uwagę w ofercie zakładów bukmacherskich? Sprawdzamy!

Legalni operatorzy zakładów bukmacherskich różnią się pomiędzy sobą ofertą. Na czym polegają te różnice? Przede wszystkim chodzi o promocję, a także wysokość kursów i narzędzia. Każdy z bukmacherów ma inny bonus na start oraz możliwości związane z zakładami i transmisjami “na żywo”. W skrócie: oferta bukmacherska ofercie bukmacherskiej nierówna.

Na polskim rynku główne oferty zakładów bukmacherskich to te oferowane przez STS, Fortunę, forBET i Betclic. To operatorzy, którzy za pośrednictwem swoich ofert pozwalają zgarnąć wysokie bonusy, a także grać po najlepszych kursach i pomocnymi funkcjami.

Przeanalizowaliśmy oferty najlepszych zakładów bukmacherskich w naszym kraju i przedstawimy ich produkty.

Oferta zakładów bukmacherskich STS

Z czego składa się oferta STS i dlaczego na początku wspominamy właśnie o niej? Powód jest prosty! Zakłady bukmacherskie STS mają najlepsze opinie wśród użytkowników zagranie.com. (Tutaj przeczytasz więcej o opiniach STS: https://zagranie.com/sts-opinie/) Oferta STS to dostęp do funkcji i zakładów, które są w najnowszych trendach rynku bukmacherskiego. Co na początku trzeba wyróżnić w ofercie zakładów STS? Na pewno bonus powitalny, który z naszym kodem promocyjnym może wynieść aż 1500 złotych! Oferta bonusowa to: 30 PLN freebet, 230 PLN zakład bez ryzyka i 100% bonus do 1200 PLN. Aby uzyskać dostęp do tego pakietu na zakłady bukmacherskie, wystarczy zarejestrować się z kodem promocyjnym: ZAGRANIE lub kliknąć nasz link rejestracyjny – tutaj.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Co więcej znajdziesz w ofercie zakładów bukmacherskich od STS? To ponad 30 sportów, które są typowane w zakładach przedmeczowych i “na żywo”. Dla kibiców sportu to także STS TV, które pozwala oglądać wydarzenia sportowe na komputerze i w telefonie. Oferta STS to także pomocne w obstawianiu narzędzia jak cash out, dzięki któremu w dowolnej chwili możesz wypłacić swoje zakłady.

sts zakłady

STS to bukmacher, który oferuje także mobilną aplikację, którą można zainstalować na smartfona z systemem iOS oraz Android.

Typerzy obstawiający w punktach stacjonarnych STS znajdą aktualną ofertę na dziś i jutro na stronie sts.pl – to kolejne ułatwienie dla klientów, którzy wybierają bukmachera STS.

Fortuna – oferta na zakłady bukmacherskie

Oferta zakładów bukmacherskich Fortuna jest również dobrze opiniowana przez typerów. Z jakiego powodu? Na starcie na pewno cieszą się oni z bonusów, jakie otrzymuje na zakłady sportowe. Co to za oferty? Kod promocyjny Fortuna: 2230PLN aktywuje bonusy dla nowych graczy o łącznej wartości 2230 złotych. To darmowy zakład 20 PLN, zakład bez ryzyka 210 PLN i bonus 100% do 2000 PLN. W ofercie Fortuny występuje także gra bez podatku jako Happy Hours.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakłady bukmacherskie Fortuna to solidna oferta na sporty walki, w tym MMA. Obstawiający skoki narciarskie także powinni być zadowoleni, bo to bukmacher sponsorujący polskich skoczków. Fortuna ma dobrą ofertę na sporty zimowe – w tym oczywiście hokej na lodzie. W ofercie tego bukmachera zakłady sportowe są po naprawdę wysokich kursach, czym zdobywa uznanie wśród profesjonalnych graczy. Wielkim plusem jest to, że wiele z tych zdarzeń można oglądać w Fortuna TV – to bogata oferta transmisji z meczów “na żywo”.

live fortuna

Fortuna, tak jak STS, również udostępnia ofertę na dziś/jutro klientom punktów stacjonarnych. Można ją znaleźć w portalu efortuna.pl. Z oferty tego bukmachera online można korzystać przez komputer i mobilną aplikację na iOS oraz Android.

Jeszcze więcej o ofercie Fortuny przeczytasz w tym artykule: https://zagranie.com/fortuna-oferta/.

forBET – oferta bukmacherska

forBET ma równie szeroką ofertę zakładów bukmacherskich, co wyżej wymienieni STS i Fortuna. To bukmacher z bogatą ofertą bonusową, na którą składają się aż cztery promocje. To wszystko jest zagwarantowane za rejestrację z naszym kodem promocyjnym: 2400PLN. W forBET bonusy, które otrzymasz to: zakład bez ryzyka 120 PLN, bonus od wpłaty 2080 PLN, Maxizysk 200 PLN i granie bez podatku przez 14 dni.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

forBET oferta to zakłady bukmacherskie, a także inne sekcje, które bukmacher bardzo rozbudowuje. Chodzi nam o wiele typów na e-sport oraz sporty wirtualne i zakłady na gry karciane. W forBET jest co robić, jeśli nie obstawia się zakładów sportowych. Oferta tego bukmachera jest także kierowana do posiadaczy telefonów, którzy mogą zainstalować aplikację forBET.

forBET śląsk legia zaklady łączone

Z oferty zakładów bukmacherskich forBET godne polecenia są kursy na Ekstraklasę. To ciekawa oferta na mecze polskiej ligi, a przy tym udostępniana z bardzo atrakcyjnymi kursami. Jeśli typujesz mecze Ekstraklasy, to oferta forBET powinna cię zadowolić.

Zakłady bukmacherskie Betclic – oferta

Betclic na pewno przykuwa swoją uwagę ofertą na FAME MMA. To popularny bukmacher wśród fanów FAME MMA. Dlaczego? Bo jako jedyny w Polsce oferuje typy na zakłady bukmacherskie związane z federacją FAME MMA. Oferta Betclic na FAME MMA daje tej firmie dużą rozpoznawalność. Oferta zakładów bukmacherskich to jednak nie tylko FAME MMA, a także pozostałe sporty – piłka nożna, tenis, MMA, koszykówka itd. Kursy w ofercie Betclic są bardzo wysokie, więc to kolejny powód dla którego bukmacher ten znajduje się w czołówce naszego rankingu.

Oferta Betclic z naszym kodem promocyjnym: 550PLN to zakład bez ryzyka do kwoty 550 złotych. To idealny sposób na wypróbowanie oferty zakładów, ponieważ gdy pierwszy kupon się nie uda – otrzymasz zwrot stawki.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakładów bukmacherskie w ofercie Betclic wytypujesz także w aplikacji mobile na iOS i Android. W ofercie tego bukmachera znajdują się także transmisje live w Betclic TV za pośrednictwem których obejrzysz np. spotkania La Liga, Serie A i Bundesligi. Ci, którzy lubią obstawiać po naprawdę wysokich kursach mogą je dodatkowo powiększyć za pośrednictwem oferty BOOST.

Betclic oferta FAME MMA

Oferta zakładów bukmacherskich od Betfan

Czym wyróżnia się oferta Betfan, to na pewno zakładami bukmacherskimi na rozrywkę. To bukmacher, który jest numerem jeden pod względem prezentowanie niekonwencjonalnej oferty bukmacherskie. W Betfan w zakładce “rozrywka” można znaleźć wiele zakładów, które nawet nie przyszłyby ci do głowy. Oczywiście bukmacher pamięta nie tylko o rozrywce, a także podstawowej ofercie dotyczącej zakładów bukmacherskich. W tym miejscu znajdziesz wszystko o zakładach w Betfan.

Strzały celne zakład BETFAN 26.05.

W ofercie bonusowej Betfan otrzymasz trzy zakłady bez ryzyka: 100, 200 i 300 złotych, a także 30 złotych w bonusach freebet. To jednak nie koniec, bo Betfan daje także bonusy od każdej wpłaty z mnożnikiem kursu x10. Łącznie w Betfan każdy z kodem promocyjnym: 2961PLN może otrzymać 2961 złotych.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Pozostałe oferty w zakładach bukmacherskich

Rynek zakładów bukmacherskich w Polsce idzie do przodu, a co za tym idzie oferty bukmacherskie przedstawiają się coraz lepiej. Już teraz każdy z polskich bukmacherów udostępnia zakłady w mobilnej aplikacji. Firmy chcą wyróżniać się dlatego co jakiś czas wprowadzają na rynki autorskie pomysły – tak robi np. eWinner za sprawą Custom Bet. Oferta Totolotka także szuka nowych rozwiązań, a tym jest specjalny bonus mobile dla nowych klientów.

Użytkownicy PZBUK otrzymają dostęp do transmisji wszystkich meczów NBA, z kolei gracze Superbet mogą korzystać z zupełnie nowego oprogramowania zakładów bukmacherskich. Oferta LVBET z kolei w ostatnim czasie bardzo została ukierunkowana na e-sport.

Zaloguj się aby dodawać komentarze