Początki internetu i zakładów bukmacherskich online są związane z forami, które były platformą do wymiany zdań, analiz i typów. Czy zakłady bukmacherskie wciąż działają na forum? Gdzie szukać najlepszych zakładów bukmacherskich? Gdzie na facebooku można znaleźć zakłady i typy bukmacherskie? Sprawdź nasz artykuł, a dowiesz się, jaki los spotkał fora bukmacherskie!

Zakłady bukmacherskie na forum to już historia, bo wiele tych stron zostało zamknięte lub przeniosło się na inne platformy m.in. do mediów społecznościowych. W poprzednich latach typerzy korzystali z forów, by otrzymywać najnowsze informacje o bukmacherach i ich bonusach, a także odbierać darmowe typy bukmacherskie. Wszystko to straciło datę ważności, a świat poszedł do przodu. Rozwinęły się portale internetowe, a dyskusja przeniosła się na facebooka i twittera. To samo dotyczy zakładów bukmacherskich.

Zakłady bukmacherskie forum – gdzie znaleźć społeczność typerów?

Fora internetowe pękały w szwach od społeczności graczy, którzy codziennie wymieniali się typami i dzielili się wygranymi kuponami. Społeczności typerów były bardzo liczne. Gdzie się przenieśli ci gracze? Przede wszystkim na grupy typerskie na facebooku! Jedną z takich społeczności jest grupa Zagranie, gdzie znajduje się ponad 33 tysiące graczy. Grupa typerska Zagranie łączy użytkowników, którzy codziennie otrzymują dostęp do darmowych typów bukmacherskich i specjalnych konkursów.

Jak dołączyć do grupy Zagranie na facebooku? Wejdź w nasz link: https://www.facebook.com/groups/grupazagranie/ i kliknij “dołącz do grupy”. To pozwoli ci być na bieżąco z typami od naszych graczy, a także umożliwi ci dyskusje o zakładach bukmacherskich z innymi użytkownikami forum.

grupa

Dodatkowo stworzyliśmy inne grupy na facebooku. Jakie? To forum o najpopularniejszych bukmacherach w Polsce, czyli Fortunie i STS. To grupa, która przede wszystkim porusza tematy związane z zakładami bukmacherskimi Fortuna i typami STS. Już teraz liczy 14 tysięcy użytkowników. Korzystając z niej będziesz na bieżąco z wszystkimi informacjami o tych “bukach”.

Widząc również rosnącą popularność e-sportu postanowiliśmy utworzyć kolejną grupę Zagranie – tym razem skupiającą fanów i typerów e-sportu. To nowa dyscyplina, która znajduje się w ofercie każdego legalnego bukmachera. Dla typerów, którzy nie mieli nigdy nic wspólnego z e-sportem może okazać się “czarną magią”, dlatego korzystanie z grupy e-sportowej może pozwolić na szybkie uzupełnienie wiedzy odnośnie specyfiki sportu, zasad, drużyn, rozgrywek oraz zawodników.

Zakłady bukmacherskie na forum – typy dnia

Na forum Zagranie o zakładach bukmacherskich, czyli naszych grupach typerskich codziennie znajdziesz typy dnia. Nasza społeczność obstawia w typach dnia piłkę nożną, MMA, koszykówkę (NBA), żużel, tenis, snooker, a także e-sport. Jak znaleźć typy dnia na forum Zagranie?

forum zagranie

Na naszej grupie Zagranie na facebooku “typy dnia” znajdziesz w zakładce “dyskusje” – tam pojawiają się aktualne analizy bukmacherskie. Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkim co trafia na naszą grupę, to zaznacz w “powiadomieniach” opcje “wszystkie posty w grupie” – w ten sposób będziesz na bieżąco z tym, co dzieje się na forum Zagranie.

W poprzednich latach fora bukmacherskie specjalizowały się właśnie przede wszystkim w podawaniu typów dnia. Teraz najnowsze analizy możesz znaleźć na naszych grupach facebookowych.

Zakłady bukmacherskie forum – tylko dla legalnych bukmacherów

W internecie wciąż można znaleźć wiele pozostałości z poprzednich lat, czyli reklam lub odnośników do zagranicznych bukmacherów, którzy w Polsce są aktualnie nielegalni. Tak dzieje się właśnie na starych forach o zakładach bukmacherskich, które przez długi czas nie były aktualizowane. Nowi użytkownik trafiając na takie forum może nie wiedzieć, że prezentowane posty dotyczą nielegalnego operatora. To szybka droga do złamania polskiego prawa i nieumyślne narażenie siebie na konsekwencje prawne.

Forum związane z zakładami bukmacherskimi może przytaczać informacje i kierować tylko do legalnych operatorów w Polsce.Tak robimy na forach Zagranie, gdzie nasze grupy typerskie prezentują zakłady i kursy do legalnych bukmacherów. Dodatkowo na naszych grupach znajdziesz unikalne kody promocyjne na bonusy powitalne. Jeśli chcesz mieć pewność, że korzystasz z legalnego forum, to dołącz do grupy Zagranie.com.

Gdzie znaleźć legalnych bukmacherów? W naszym rankingu prezentujemy firmy bukmacherskie, które otrzymały zezwolenie na działalność od Ministerstwa Finansów – zobacz: https://zagranie.com/bukmacherzy/.

Jeśli trafiłeś na forum, gdzie prezentowani są zagraniczni bukmacherzy, to opuść to miejsce i nie korzystaj z kodów i odnośników do tych operatorów.

Zakłady bukmacherskie forum – bonusy i promocje

Forum internetowe kojarzy się ze społecznością oraz konkursami. Fora są częstymi organizatorami promocji, w których można odebrać voucher lub otrzymać kod promocyjny. Podobnie jest z forum bukmacherskim Zagranie. Na naszych grupach facebookowych organizujemy dedykowane konkursy, które można wymienić na nagrodę finansową. Ważną atrakcją jest także możliwość pozyskania kodu promocyjnego do bukmachera, za co otrzymasz bonusy bukmacherskie.

W ramach naszych kodów promocyjnych, które znajdziesz również na forum możesz odebrać następujące bonusy od legalnych bukmacherów:

  • STS kod promocyjny: 1299PLN (29 PLN freebet, 30 PLN zakład bez ryzyka, bonus 100% do 1200 PLN)
  • Fortuna kod promocyjny: 2230PLN (20 PLN freebet, 210 PLN zakład bez ryzyka, bonus 100% do 2000 PLN)
  • Betclic kod promocyjny – do wyboru trzy kody na bonusy 550 PLN zakład bez ryzyka, 50 PLN cashback, bonus 200% do 100 PLN
  • Betfan kod promocyjny: 3100PLN (100 PLN zakład bez ryzyka, bonus 3000 PLN)
  • forBET kod promocyjny: 2380PLN (100 PLN zakład bez ryzyka, 200 PLN MaxiZysk, 2080 PLN bonus od depozytu)
  • Totolotek kod promocyjny: 574PLN (25 PLN bez depozytu, 49 PLN bonus mobile, bonus 100% do 500 PLN)

Zaloguj się aby dodawać komentarze