Już dzisiaj kolejny dzień z Ligą Mistrzów. Z tej okazji przygotowałem dla Ciebie zbiór wszystkich najciekawszych zakładów bez ryzyka, z których możesz skorzystać. Każdy nowy gracz może zgarnąć 590 PLN w zakładach bez ryzyka. UWAGA – dzisiejsze zakłady bez ryzyka są ze zwrotami na konto depozytowe! Sprawdź szczegóły w poniższym artykule oraz kliknij bonusy bukmacherskie, a poznasz wiele dodatkowych promocji!

Liga Mistrzów – co nas czeka?

W najlepszej lidze świata praktycznie w każdej kolejce możemy zaobserwować jakiś prawdziwy hit. Wczoraj Real mierzył się z Interem, a dzisiaj najciekawiej powinno być w meczach RB Lipsk vs PSG oraz Barcelona vs Dynamo. Ciekawe mecze przyciągają uwagę fanów z całego świata, którzy szukają ciekawych okazji do obstawienia. Poniżej znajdziesz najciekawsze zakłady bez ryzyka dla nowych graczy, a po kliknięciu typy liga mistrzów, znajdziesz nasze przewidywania na wspomniane spotkania.

Betclic bez ryzyka do 50 PLN!

Czas na pierwszego bukmachera. Tym razem zachęcam Cię do wykorzystania zakładu bez ryzyka w Betclic! Jak to zrobić? Najpierw przejdź do formularza rejestracyjnego –> zagranie.com/go/betclicbezryzyka, i wpisz kod promocyjny –> ZAGRANIE50 <–. Tylko z nim i tylko u nas możesz liczyć na zakład bez ryzyka do 50 PLN!

betclic

Uprzedzając Twoje pytanie – jeśli zawarty przez Ciebie zakład okaże się jakimś cudem nietrafiony, to włożona przez Ciebie sumka wróci na konto depozytowe!

UWAGA – promocja cały czas aktywna – korzystajcie!

Zagranie z BETFAN-em! Bez ryzyka do 100 PLN!

Promocja jest również w BETFAN, u którego możecie typować Ligę Mistrzów! Tylko z kodem promocyjnym 2961PLN możesz liczyć na zakład bez ryzyka do 100 PLN! Kod promocyjny wpisz w trakcie rejestracji, do której możesz przejść z linku: http://zagranie.com/go/betfan.

Jeśli zagrasz za 100 PLN, a Twój kupon okaże się chybiony, to na Twoje konto depozytowe z powrotem trafi postawiona stawka (minus podatek)! Z takich promocji to aż grzech nie skorzystać, a Liga Mistrzów jest idealną okazją, żeby powalczyć o niezły profit!

Mało tego! Drugie i trzecie zakłady również są zakładami bez ryzyka, ale tym razem na konto bonusowe. Wszystkich szczegółów dowiesz się tutaj: https://zagranie.com/betfan-kod-promocyjny-bonus-do-3050-pln-na-start-20-do-wygranych/

premier league bez ryzyka

Fortuna bez ryzyka do 210 PLN!

Jeśli jeszcze nie wiecie, to już śpieszę z informacjami! Z naszym kodem promocyjnym 2230PLN możesz liczyć na zakład bez ryzyka do 210 PLN! W dodatku jutro wraca Liga Mistrzów, która dla wielu jest najlepszą okazją na zawarcie ciekawych typów!

Jak skorzystać z promocji? Już tłumaczę! W formularzu rejestracyjnym, który znajdziesz tutaj –> https://zagranie.com/go/fortuna wpisz kod promocyjny –> 2230PLN <–. Promocja od bukmachera dotyczy nowych użytkowników i trwa cały czas! Trzeba wspomnieć, że w przypadku Fortuny, pierwszy zakład bez ryzyka jest ze zwrotem na konto główne – wymagany jednokrotny obrót przed wypłatą!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

UWAGA – promocja już aktywna – korzystajcie!

Tylko z nami – bez ryzyka w STS do 230 PLN!

Na koniec najgrubszy zakład bez ryzyka, jaki przygotowaliśmy dla Was razem z bukmacherem STS! Jeśli przy rejestracji skorzystasz z naszego kodu promocyjnego ZAGRANIE, to otrzymasz możliwość zagrania zakładu bez ryzyka o wartości 230 PLN! Pamiętaj, że jeśli zagrany przez Ciebie kupon okaże się nietrafiony, to zwrot nastąpi na konto depozytowe!

Tylko u nas – 230 złotych w zakładzie bez ryzyka!

Kod promocyjny: ZAGRANIE

STS

Podsumowanie:

PROMOCJE NA LIGĘ MISTRZÓW:
  • 590 PLN w zakładach bez ryzyka w STS, Betclic, Fortunie i BETFAN
  • Promocje dla nowych graczy i ze zwrotem na konto depozytowe
  • Dodatkowe promocje w eWinner i ForBET, które znajdziesz poniżej

Fortuna

⚠️zakład bez ryzyka – zwrot na depozyt (jeden obrót przed wypłatą)- 210 PLN
⚠️kod promocyjny: 2230PLN

STS

🆕Zakład bez ryzyka – zwrot na depozyt – 230 PLN
🆕kod promocyjny: ZAGRANIE

Betclic

📳Zakład bez ryzyka – zwrot na depozyt – 50 PLN
📳kod promocyjny: ZAGRANIE50

BETFAN

🆓Zakład bez ryzyka – zwrot na depozyt – 100 PLN
🆓kod promocyjny: 2961PLN

eWinner bez ryzyka do 155 PLN

🆘Zakład bez ryzyka do 155 PLN – również na konto główne!
🆘kod promocyjny: 655PLN

Forbet bez ryzyka

🈷️Zakład bez ryzyka do 120 PLN (na konto bonusowe)
🈷️Obrót bonusem 4x po kursie minimalnym 2.0
🈷️kod promocyjny: 2400PLN

STS – 230 PLN, Fortuna – 210 PLN, BETFAN – 100 PLN oraz Betclic 50 PLN – łącznie możesz zgarnąć aż 590 PLN w zakładach bez ryzyka! W dodatku eWinner i forBET również coś przygotowali! To jak, grasz z nami? 😉