Czas na kolejny tydzień z Ligą Mistrzów i kolejne zakłady bez ryzyka ze zwrotami na konto depozytowe! Rewanże w 1/8 zapowiadają się bardzo interesująco, a z nami może obstawiać je bez strachu, że stracisz swoje pieniądze. Każdy nowy gracz może zgarnąć 590 PLN w zakładach bez ryzyka. UWAGA – dzisiejsze zakłady bez ryzyka są ze zwrotami na konto depozytowe! Sprawdź szczegóły w poniższym artykule oraz kliknij bonusy bukmacherskie, a poznasz wiele dodatkowych promocji!

Liga Mistrzów – co nas czeka?

Pierwsze rewanże 1/8 finału, które zapowiadają się niesamowicie pasjonująco! Na start otrzymamy starcie RB Lipska z finalistą poprzedniej edycji, który znalazł się w bardzo trudnym położeniu. Drugim wtorkowym meczem jest pojedynek Valencii z Atalantą, ale w tym przypadku chyba rozstrzygnięcie jest już znane. Wtorek to tak naprawdę przystawka do tego, co czeka nas w środę. Liverpool, czyli zwycięzca poprzedniej edycji, musi odrobić straty z pierwszego meczu z Atletico, co bez wątpienia może być trudnym zadaniem. Z kolei PSG zmierzy się na własnym stadionie z Borussią i tam również nie powinno zabraknąć emocji!

255 PLN bez ryzyka od Fortuny!

Nie 125, nie 200, a aż 255 PLN w zakładzie bez ryzyka od bukmachera Fortuna! Trzeba przyznać, że taka kwota wygląda naprawdę dobrze i jeśli jeszcze nie masz konta, to chyba teraz jest najlepsza okazja na to, żeby je założyć.

fortuna_bez_ryzyka_LM_09-03-2020

Jak skorzystać z promocji? Już tłumaczę! W formularzu rejestracyjnym, który znajdziesz tutaj –> https://zagranie.com/go/fortuna-bezryzyka255pln/ , wpisz kod promocyjny –> ZAGRANIE <–. Promocja od bukmachera dotyczy nowych użytkowników i trwa w dniach 09-11.03. Pamiętaj, że w przypadku Fortuny, pierwszy zakład bez ryzyka jest ze zwrotem na konto główne!

Tylko z nami – bez ryzyka w STS do 230 PLN!

Czas na STS, w którym do czynienia mamy z naprawdę niezłym zakładem bez ryzyka. Jeśli przy rejestracji skorzystasz z naszego kodu promocyjnego ZAGRANIE to otrzymasz możliwość zagrania zakładu bez ryzyka o wartości 230 PLN! Pamiętaj, że jeśli zagrany przez Ciebie kupon okaże się nietrafiony to zwrot nastąpi na konto depozytowe!

Odbierz nawet 1554 PLN na start!

Tylko u nas – 230 złotych w zakładzie bez ryzyka!

Kod promocyjny: ZAGRANIE

sts_bez_ryzyka_230_v2

 

Zagranie z BETFAN-em! Bez ryzyka do 100 PLN!

Pamiętajcie, że zakład bez ryzyka dostępny jest również w BETFAN-ie! Tylko z kodem promocyjnym 3100PLN możesz liczyć na zakład bez ryzyka do 100 PLN! Kod promocyjny wpisz w trakcie rejestracji, do której przejdziesz z linku: http://zagranie.com/go/betfan.

Czym wyróżnia się zakład bez ryzyka w BETFAN-ie? Zwrot nastąpi bez odjęcia podatku! Dlatego jeśli zagrasz za 100 PLN, a Twój kupon okaże się chybiony, to na Twoje konto depozytowe z powrotem trafi 100 PLN! Z takich promocji to aż grzech nie skorzystać, a Liga Mistrzów jest idealną okazją, żeby powalczyć o niezły profit!

betfan_baner

Podsumowanie:

PROMOCJE NA LIGĘ MISTRZÓW:
  • 590 PLN w zakładach bez ryzyka
  • Promocje dla nowych graczy i ze zwrotem na konto depozytowe (STS, Fortuna, BETFAN)
  • Betclic i eWinner – zwroty, które trzeba obracać, w wysokości aż 775 PLN!

Fortuna

⚠Zakład bez ryzyka – zwrot na depozyt – 255 PLN
⚠️kod promocyjny: ZAGRANIE

STS

🆕Zakład bez ryzyka – zwrot na depozyt – 230 PLN
🆕kod promocyjny: ZAGRANIE

BETFAN

🆓Zakład bez ryzyka – zwrot na depozyt – 100 PLN
🆓kod promocyjny: 3100PLN

Betclic

📳Zakład bez ryzyka do 625 PLN (na konto bonusowe)
📳obrót x6 po kursie 2.00
📳kod promocyjny: 550PLN

eWINNER

🆘Zakład bez ryzyka do 150 PLN (na konto bonusowe)
🆘obrót x6 po kursie 2.50
🆘kod promocyjny: 1225PLN

Fortuna – 260 PLN, STS – 230 PLN oraz BETFAN – 100 PLN = łącznie możesz zgarnąć aż 590 PLN w zakładach bez ryzyka ze zwrotem na konto depozytowe! Ponadto Betclic – 625 PLN oraz eWinner – 150 = łącznie 775 PLN ze zwrotem na konto bonusowe. To jak, grasz z nami? 😉