Fot. Pawel Andrachiewicz

Już dzisiaj wraca wyczekiwana Liga Mistrzów. Z tej okazji przygotowałem dla Ciebie zbiór wszystkich najciekawszych zakładów bez ryzyka, z których możesz skorzystać. Każdy nowy gracz może zgarnąć 590 PLN w zakładach bez ryzyka. UWAGA – dzisiejsze zakłady bez ryzyka są ze zwrotami na konto depozytowe! Mamy również opisy promocji dla stałych graczy! Sprawdź szczegóły w poniższym artykule oraz kliknij bonusy bukmacherskie, a poznasz wiele dodatkowych promocji!

Zakłady bez ryzyka na Ligę Mistrzów

Zakłady bez ryzyka dla nowych graczy:

Zakłady bez ryzyka na Ligę Mistrzów są tym, na co czeka najwięcej typerów. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy wyszli naprzeciw oczekiwaniom. Poniżej znajdziesz listę zakładów bukmacherskich, które oferują zwroty za ewentualne przegrane kupony. Z kolei pod opisem tych promocji znajdziesz bonusy dla wszystkich graczy!

Betclic bez ryzyka do 50 PLN!

Czas na pierwszego bukmachera. Zachęcam Cię do wykorzystania zakładu bez ryzyka w Betclic! Jak to zrobić? Najpierw przejdź do formularza rejestracyjnego –> zagranie.com/go/betclicbezryzyka, i wpisz kod promocyjny –> ZAGRANIE50 <–. Tylko z nim i tylko u nas możesz liczyć na zakład bez ryzyka do 50 PLN!

betclic

Uprzedzając Twoje pytanie – jeśli zawarty przez Ciebie zakład okaże się jakimś cudem nietrafiony, to włożona przez Ciebie sumka wróci na konto depozytowe!

UWAGA – promocja cały czas aktywna – korzystajcie!

Zakłady bez ryzyka do 100 PLN lub 600 PLN w BETFAN!

Promocja jest również w BETFAN, u którego możecie typować Ligę Mistrzów! Tylko z kodem promocyjnym 2961PLN możesz liczyć na trzy zakłady bez ryzyka. Pierwszy do 100 PLN, drugi do 200 PLN, a trzeci do 300 PLN! Kod promocyjny wpisz w trakcie rejestracji, do której możesz przejść z linku: http://zagranie.com/go/betfan.

Jeśli zagrasz za 100 PLN, a Twój kupon okaże się chybiony, to na Twoje konto bonusowe wróci postawiona kwota! Z takich promocji to aż grzech nie skorzystać, a Liga Mistrzów jest idealną okazją, żeby powalczyć o niezły profit!

To samo dotyczy drugich i trzecich zakładów, które również są zakładami bez ryzyka! Wszystkich szczegółów dowiesz się tutaj: https://zagranie.com/betfan-kod-promocyjny-bonus-do-3050-pln-na-start-20-do-wygranych/

Fortuna bez ryzyka do 210 PLN!

Jeśli jeszcze nie wiecie, to już śpieszę z informacjami! Z naszym kodem promocyjnym 2230PLN możesz liczyć na zakład bez ryzyka do 210 PLN w Fortunie! W dodatku jutro wraca Liga Mistrzów, która dla wielu jest najlepszą okazją na zawarcie ciekawych typów!

Jak skorzystać z promocji? Już tłumaczę! W formularzu rejestracyjnym, który znajdziesz tutaj –> https://zagranie.com/go/fortuna wpisz kod promocyjny –> 2230PLN <–. Promocja od bukmachera dotyczy nowych użytkowników i trwa cały czas! Trzeba wspomnieć, że w przypadku Fortuny, pierwszy zakład bez ryzyka jest ze zwrotem na konto główne – wymagany jednokrotny obrót przed wypłatą!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

UWAGA – promocja już aktywna – korzystajcie!

Tylko z nami – bez ryzyka w STS do 230 PLN!

Na koniec najgrubszy zakład bez ryzyka, jaki przygotowaliśmy dla Was razem z bukmacherem STS! Jeśli przy rejestracji skorzystasz z naszego kodu promocyjnego ZAGRANIE, to otrzymasz możliwość zagrania zakładu bez ryzyka o wartości 230 PLN! Pamiętaj, że jeśli zagrany przez Ciebie kupon okaże się nietrafiony, to zwrot nastąpi na konto depozytowe!

Tylko u nas – 230 złotych w zakładzie bez ryzyka!

Kod promocyjny: ZAGRANIE

STS

Pozostałe promocje na Ligę Mistrzów:

Liga Mistrzów to idealna okazja dla bukmacherów na specjalne promocje. Zakłady bukmacherskie prześcigają się w ciekawych bonusach i tutaj opiszę kilka z nich:

MaxiZysk w ForBET – dwukrotnie wyższe wygrane!

Promocja MaxiZysk jest jedną z lepszych promocji, które oferuje ForBET. Jeśli dzisiaj wpłacisz na swoje konto minimum 20 PLN to otrzymasz specjalny mnożnik x2, który będziesz mógł wykorzystać na typowanie Ligi Mistrzów. Maksymalna wartość, jaką będziesz mógł postawić, wynosi 200 PLN. Pamiętaj, że aktywacja MaxiZysku nastąpi po zagraniu kuponu z minimum trzema zdarzeniami, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.40. Stawka kuponu musi być równa stawce depozytu.

Po spełnieniu tych warunków Twoja ewentualna wygrana zostanie pomnożona dwukrotnie! Jeśli chcesz skorzystać z promocji, to załóż konto z linku: http://zagranie.com/go/forbet i użyj kodu: 2480PLN. Opis pozostałych bonusów w ForBET znajdziesz tutaj: https://zagranie.com/forbet-bonus-powitalny-zasady-i-jak-wykorzystac/.

Trzy zakłady bez ryzyka w eWinner do 597 PLN!

Kolejne 3 zakłady bez ryzyka czekają na Ciebie w eWinnerze. Na sam początek zarejestruj się z tego linku: http://zagranie.com/go/ewinner i użyj kodu: 655PLN. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać ze specjalnej promocji na Ligę Mistrzów! Od wtorku do czwartku zagraj kupon lub nawet TRZY kupony za 49 zł i/lub 99 zł i/lub 199 zł z kategorii EUROPEJSKIE PUCHARY. Jeśli któryś z tych kuponów okaże się nietrafiony, to kasa wróci na Twoje konto!

WAŻNE! Na kuponie muszą znaleźć przynajmniej 3 zdarzenia z kategorii EUROPEJSKIE PUCHARY. Udział w promocji biorą tylko te kupony, które będą rozliczone do godziny 23:59 w dniu 18.02.2021. Zwrot nastąpi w formie bonusu. Środkami bonusowymi, należy obrócić czterokrotnie na kuponie/kuponach z minimum 3 zdarzeniami o pojedynczym kursie zdarzenia min. 1.20.

ewinner bez ryzyka na lm i le

40 za 40 na pierwszy depozyt w Fortunie!

Po rejestracji w Fortunie z linku: https://zagranie.com/go/fortuna otrzymasz zakład bez ryzyka do 210 PLN, o czym pisałem już wcześniej. Z kolei za pierwszy depozyt za co najmniej 40 zł otrzymasz drugie tyle w formie punktów FKP! Promocja trwa 16 i 17 lutego i jest ona dla wszystkich, którzy jeszcze nie wpłacili pierwszego depozytu. A więc: załóż konto z podanego linku, wpisz kod rejestracyjny: 2230PLN, wpłać co najmniej 40 PLN i odbierz zakład bez ryzyka oraz freebet w wysokości tego depozytu! Z takiej promocji po prostu trzeba skorzystać!

Kursy 20.00 na zwycięstwa Barcelony i PSG w Superbet!

Takich kursów nie znajdziesz nigdzie indziej. Jeśli czujesz, że Barca lub PSG wygrają swoje mecze, to warto obstawić to w Superbet, ponieważ dzięki temu zgarniesz kursy na poziomie 20.00! Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji? Już tłumaczę:

Promocja jest dla nowych graczy, a więc załóż konto z linku: http://zagranie.com/go/superbet i użyj kodu: 584PLN – dzięki temu uzyskasz dodatkowe bonusy w Superbet. Następnie wpłać minimum 50 PLN. Po spełnieniu tego warunku będziesz mógł postawić zwycięstwo PSG lub Barcelony po kursie 20.00. Maksymalnie stawka, za którą będziesz mógł zagrać, wynosi 10 PLN. Jeżeli postawisz pierwszy kupon po założeniu konta w wysokości 10 PLN na zwycięstwo FC Barcelony po regularnym kursie w ofercie (np. 2.40) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, otrzymasz regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 178,80 PLN!

super kursy na barcelona psg

Podsumowanie:

PROMOCJE NA LIGĘ MISTRZÓW:
  • 590 PLN w zakładach bez ryzyka w STS, Betclic, Fortunie i BETFAN
  • Dodatkowe zakłady bez ryzyka w eWinner do 597 PLN
  • MaxiZysk ForBET
  • Specjalny freebet w Fortunie
  • Superkursy w Superbet

Linki rejestracyjne na opisane promocje:

Fortuna

⚠️zakład bez ryzyka – zwrot na depozyt (jeden obrót przed wypłatą)- 210 PLN
⚠️kod promocyjny: 2230PLN

STS

🆕Zakład bez ryzyka – zwrot na depozyt – 230 PLN
🆕kod promocyjny: ZAGRANIE

Betclic

📳Zakład bez ryzyka – zwrot na depozyt – 50 PLN
📳kod promocyjny: ZAGRANIE50

BETFAN

🆓Zakłady bez ryzyka do 600 PLN
🆓kod promocyjny: 2961PLN

eWinner bez ryzyka do 155 PLN

🆘Zakład bez ryzyka do 155 PLN – również na konto główne!
🆘kod promocyjny: 655PLN

Forbet bez ryzyka

🈷️Zakład bez ryzyka do 200 PLN (na konto bonusowe)
🈷️Obrót bonusem 4x po kursie minimalnym 2.0
🈷️kod promocyjny: 2480PLN

Superbet

⚠️zakład bez ryzyka do 500 PLN i specjalne kursy na Ligę Mistrzów
⚠️kod promocyjny: 584PLN

Liga Mistrzów – co nas czeka?

W najlepszej lidze świata praktycznie każda kolejna runda i każdy kolejny mecz potrafią dostarczyć ogromnych emocji. Faza grupowa zakończyła się już dawno temu, a dzisiaj rozpoczynamy 1/8 finału Ligi Mistrzów w sezonie 2020/2021. Już pierwszego dnia zostaną rozegrane dwa prawdziwe hity. Na stadion Barcelony przyjedzie PSG, a Lipsk zmierzy się z Liverpoolem. Kolejne dni to kolejne niesamowite emocje. Sprawdź naszą zakładkę: typy liga mistrzów, w której znajdziesz nasze przewidywania na wspomniane spotkania!

Nie zwlekaj i wykorzystaj zakłady bez ryzyka i pozostałem bonusy już teraz!