Wielka piłka powoli wraca do gry! Już dzisiaj zobaczymy starcie Borussii z Bayernem, a w Polsce odbędzie się zaległe starcie w Pucharze Polski, w którym Miedź Legnica zmierzy się z Legią Warszawa. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy dzisiaj zakłady bez ryzyka u bukmacherów STS, BETFAN, Fortuna i Betclic. Łącznie możesz liczyć na 512 PLN bezpiecznego grania. Kupon nie siądzie i kasa wraca do Ciebie! Sprawdź szczegóły!

Kliknij również BETFAN kod promocyjny, a dowiesz się, co jeszcze możesz zgarnąć u tego bukmachera! Gra bez podatku 24/7 i bonus od depozytu do 3000 PLN!

Tylko z nami – bez ryzyka w STS do 230 PLN!

Zaczynamy od STS, w którym do czynienia mamy z naprawdę grubym zakładem bez ryzyka. Jeśli przy rejestracji skorzystasz z naszego kodu promocyjnego ZAGRANIE, to otrzymasz możliwość zagrania zakładu bez ryzyka o wartości 230 PLN! Pamiętaj, że jeśli zagrany przez Ciebie kupon okaże się nietrafiony, to zwrot nastąpi na konto depozytowe, z którego od razu będziesz mógł wypłacić swoje pieniądze! Promocja dostępna tylko dzisiaj! Zakłady muszą zostać zawarte 26 maja do godz. 23:59.

Odbierz nawet 1479 PLN na start!

Tylko u nas – 230 złotych w zakładzie bez ryzyka!

Kod promocyjny: ZAGRANIE

sts_bez_ryzyka_230_v2

Zagranie z BETFAN-em! Bez ryzyka do 100 PLN!

Pamiętajcie, że zakład bez ryzyka dostępny jest również w BETFAN-ie! Tylko z kodem promocyjnym 3100PLN możesz liczyć na zakład bez ryzyka do 100 PLN! Kod promocyjny wpisz w trakcie rejestracji, do której przejdziesz z linku: http://zagranie.com/go/betfan.

Czym wyróżnia się zakład bez ryzyka w BETFAN-ie? Zwrot nastąpi bez odjęcia podatku! Dlatego jeśli zagrasz za 100 PLN, a Twój kupon okaże się chybiony, to na Twoje konto depozytowe z powrotem trafi 100 PLN! Z takich promocji to aż grzech nie skorzystać, a mecze Bundesligi i Pucharu Polski są idealną okazją, żeby powalczyć o niezły profit! Promocja dostępna cały czas!

tylko na

3000 zł od depozytu + 100 zł bez ryzyka
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 3100 pln

Kod rejestracyjny
3100PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bezpiecznie granie w Betclic do 57 PLN!

Bukmacher Betclic również przygotował zakład bez ryzyka. W tym wypadku możesz zgarnąć do 50 PLN, czyli możesz zagrać za 57 PLN (podatek). Podobnie jak w STS i BETFAN, tutaj też zwrot nastąpi na konto depozytowe. Promocja dostępna cały czas!

  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
  • 🎯Użyj w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać trzeba zagrać za 57 PLN

betclic-bez-ryzyka

Bez ryzyka również w Fortunie! [125 PLN]

Wcześniejsze promocje dotyczą zwrotów na konto depozytowe. Z kolei bukmacher Fortuna zdecydował się na zakład bez ryzyka ze zwrotem w formie 17500 punktów FKP, które odpowiadają 125 PLN! Korzystanie z tej promocji jest w pełni bezpieczne i możesz być spokojny o to, że jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony, to na Twoim koncie pojawią się punkty, czyli środki na dalszą grę. Kliknij punkty FKP, a dowiesz się, na czym to polega.

Najważniejsze jest to, że jeśli założysz konto z linku https://zagranie.com/go/fortuna i użyjesz kodu 1145 PLN, to będziesz mógł zgarnąć zakład bez ryzyka do 125 PLN! Promocja dostępna cały czas!

Podsumowanie:

STS

🆕Zakład bez ryzyka do 230 PLN – zwrot na depozyt
🆕kod promocyjny: ZAGRANIE

BETFAN

🆓Zakład bez ryzyka do 100 PLN – zwrot na depozyt
🆓kod promocyjny: 3100PLN

Betclic

📳Zakład bez ryzyka do 57 PLN – zwrot na depozyt
📳kod promocyjny: ZAGRANIE50

Fortuna

⚠Zakład bez ryzyka do 125 PLN – zwrot w formie punktów FKP
⚠️kod promocyjny: 1145PLN
STS – 230 PLN, Betclic – 57 PLN, Fortuna – 125 PLN oraz BETFAN – 100 PLN = łącznie możesz zgarnąć aż 512 PLN w zakładach bez ryzyka! To jak, grasz z nami? 😉