W środę o godzinie 21:00 rozpocznie się finał Ligi Europy, w którym Eintracht Frankfurt zmierzy się z Glasgow Rangers. Z całą pewnością będzie to ciekawe widowisko i nie można go przegapić. Kto sięgnie po to trofeum i zapewni sobie jednocześnie awans do Ligi Mistrzów? Odpowiedź poznamy późnym wieczorem, ale już teraz możesz sprawdzić, jak zagrać finał Ligi Europy bez ryzyka ze zwrotem na konto główne!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zwrot na konto główne za typ na finał LE!

Już dzisiaj czekają nas kolejne wielkie emocje związane z europejskimi pucharami. Tym razem przyjdzie nam obejrzeć starcie Eintrachtu Frankfurt z Glasgow Rangers. Z całą pewnością będzie to niesamowicie ciekawe widowisko, na co wskazują także kursy dostępne u bukmacherów. Ich zdaniem Eintracht ma nieco większe szanse na zwycięstwo, ale czy to się przełoży na zdobyte przez tę ekipę trofeum?

Z całą pewnością warto będzie obejrzeć to starcie, a przy okazji zwiększyć swoje emocje z oglądania obstawiając je. W BETFAN jest bonus w postaci zakładu bez ryzyka ze zwrotem na konto główne. Jak możesz wziąć udział w tej akcji? Zarejestruj się w BETFAN z poniższego przycisku, odbierz bonusy na start, a następnie spełnij pozostałe warunki (opisujemy je niżej).

Kolejne warunki, jakie musisz spełnić, są bardzo proste. Wszystko dokładnie tłumaczymy w specjalnej instrukcji, którą przygotowaliśmy dla Ciebie:

  1. Postaw kupon za dokładnie 49 PLN
  2. Kupon ma być zagrany na finał Ligi Europy
  3. Kupon należy postawić do godz. 20.00
  4. Musi to być singiel
  5. Odbierz zakład bez ryzyka
  6. Ten jest do wykorzystania na LIVE na finał Ligi Europy

Jeśli zakład bez ryzyka okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki pomniejszony o podatek na konto główne. Każdemu Graczowi przysługuje jeden cashback, a w promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe, o czym trzeba pamiętać!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze