Lubicie zakłady bez ryzyka? Jeśli tak, to ten tekst z pewnością Wam się spodoba. Mamy tutaj małą odskocznię, ponieważ przenosimy się na krajowe podwórko, jednak schodzimy kilka szczebli niżej. Przed nami ciekawa promocja w ofercie bukmachera forBET, w ramach której można zabawić się w eksperta od IV ligi!

IV Liga – zakład bez ryzyka w forBET

Już na starcie muszę przyznać, że nie oglądałem w tym sezonie żadnych spotkań IV ligi, jednak z pewnością wśród naszych czytelników znajdzie się kilka osób, które mają pojęcie o tych rozgrywkach i są w stanie odpowiednio wykorzystać promocję od bukmachera forBET.

Co trzeba o niej wiedzieć? Przede wszystkim na zagranym kuponie za 39 PLN muszą się znaleźć cztery pozycje z warmińsko-mazurskiej forBET 4 ligi po kursie minimalnym 1.25. Jeśli typowanie zakończy się porażką, to bukmacher w ramach promocji oferuje zwrot w formie bonusu od postawionej stawki (39 PLN).

Promocja obowiązuje na od (22 – 30) kolejki forBET IV Ligi, a w związku z tym można z niej korzystać do końca sezonu. Dodatkowo, bukmacher wymaga dokładnie czterech pozycji z oferty na IV ligę warmińsko-mazurską. Do promocji zaliczają się zakłady przedmeczowe oraz live.

Wiele osób przy okazji takich promocji bukmacherskich pyta się o warunki obrotu, dlatego teraz przedstawimy poszczególne wymagania:

Obrót bonusem wynosi 4x, po kursie minimalnym 2.0. Trzeba również zaznaczyć, że czas wykorzystanie zwrotu wynosi dokładnie 30 dni.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat najnowszych ofert, a także ciekawych promocji bukmacherskich to zapraszamy pod ten link -> https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/