Finał Ligi Mistrzów = specjalne bonusy bukmacherskie! Nie inaczej jest tym razem. Dzisiaj mamy dla Was ciekawą informację odnośnie możliwości w ofercie forBET, a także zaproszenie do konkursu na grupie Zagranie!

Zakład bez ryzyka do 100 PLN w forBET

Wiemy, że lubicie promocje z zakładami bez ryzyka, dlatego też informujemy, że dzisiaj macie specjalną ofertę u bukmachera forBET. Zakładając konto 1 czerwca można liczyć na zwrot stawki do 100 PLN w przypadku, gdy pierwszy kupon zakończy się porażką.

W promocji biorą udział kupony zawarte z salda głównego, a minimalna wartość zwrotu wynosi 20 PLN. Za każdy zakład powyżej 100 PLN przysługuje zwrot o wartości maksymalnie 100 PLN!

Promocja przeznaczona jest dla nowych użytkowników, więc jeśli jeszcze nie macie konta u bukmachera forBET, to nie ma nad czym się zastanawiać!

Kupon musi zostać rozliczony do 02.06 do godz. 23:59.

Bonusów bukmacherskich na finał Ligi Mistrzów nie brakuje, jednak trzeba przyznać, że propozycja forBET robi wrażenie!

Konkurs na grupie Zagranie!

Dodatkowo mamy dla Was również specjalną ofertę na grupie Zagranie! Do zgarnięcia nawet 100 PLN w ramach konkursu, który dla Was przygotowaliśmy.

Łącznie mamy w puli nagród aż 190 PLN. Wygrywają trzy najwyższe wygrane kupony single z oferty na Ligę Mistrzów. Zapraszamy do wzięcia udziału!

Link -> https://www.facebook.com/groups/grupazagranie