Zakłady bukmacherskie starają się dostarczać najciekawszych i najbardziej wyszukanych promocji jakie tylko możemy sobie wyobrazić. Nie ma chyba jednak niczego lepszego niż granie bez ryzyka. Typujesz bez ryzyka, wgrywasz i kasa jest Twoja! Grasz bez ryzyka, przegrywasz i kasa wraca do Ciebie. Z takiej promocji w BETFAN trzeba skorzystać. Poznaj szczegóły i dowiedz się więcej o zakładach bukmacherkich.

BETFAN zakład bez ryzyka

Zagranie bez ryzyka razem z BETFAN do 100 PLN

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta u bukmachera BETFAN, to teraz naprawdę warto je założyć! Nowi gracze mogą teraz liczyć na zakład bez ryzyka do 100 PLN! Zastanawiasz się jak to działa? Już tłumaczę.

Najpierw należy założyć konto z linku -> http://zagranie.com/go/betfan z kodem promocyjnym: 3100PLN. Następnie trzeba wpłacić depozyt, który będzie wynosił nie mnie niż 10 PLN. Dzięki temu otrzymasz możliwość zagrania pierwszego zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Czym wyróżnia się zakład bez ryzyka w BETFAN-ie? Zwrot nastąpi bez odjęcia podatku! Dlatego jeśli zagrasz za 100 PLN, a Twój kupon okaże się chybiony, to na Twoje konto depozytowe z powrotem trafi 100 PLN! Przyznaj, że z takich promocji to aż żal nie skorzystać!

Tak jak wspomniałem na początku – zakłady bukmacherskie starają się dostarczać wielu ciekawych bonusów, ale osobiście uważam, że nie ma niczego lepszego niż zakład bez ryzyka. Dzięki takiej promocji nie musisz drżeć o swoją wygraną i masz pewność, że jeśli coś pójdzie nie tak, to pieniądze do Ciebie powrócą. W dodatku w przypadku bukmachera BETFAN, zwrot nastąpi na konto bonusowe!