Lecimy z kolejną promocją na Ligę Mistrzów! Tym razem czas na zakład bez ryzyka w Fortunie, który wynosi aż 200 PLN! W poniższym artykule znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące promocji. Zakład bez ryzyka odbierzesz z naszym specjalnym kodem promocyjnym do Fortuny: LIGAMISTRZOW. Sprawdź już teraz!

Zakład bez ryzyka do 200 PLN – częstuj się!

Liga Mistrzów to coś więcej niż zwykłe spotkania. Wiedzą to również bukmacherzy, którzy starają dostarczać coraz ciekawsze i lepsze bonusy. Z podobnego założenia wyszła Fortuna, która z okazji Champions League przygotowała bardzo atrakcyjny zakład bez ryzyka.

Jak zapewne doskonale wiecie – zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 125 PLN! LM to jednak okazja do podniesienia tej liczby aż do 200 PLN! Co trzeba zrobić żeby skorzystać z promocji? Po kolei: najpierw przejdź do formularza rejestracyjnego (https://zagranie.com/go/fortunalm/), następnie wpisz kod promocyjny –> LIGAMISTRZOW i ciesz się z zakładu bez ryzyka do 200 PLN!

Trzeba podkreślić, że promocja od bukmachera dotyczy nowych użytkowników i trwa w dniach 17-19.02. Natomiast  najważniejsze jest to, że w przypadku Fortuny pierwszy zakład bez ryzyka jest ze zwrotem na konto główne! A zatem jeśli Twój kupon niestety okaże się nietrafiony, to włożona przez Ciebie sumka wróci na konto depozytowe!

fortuna bez ryzyka

Co jeszcze daje kod promocyjny w Fortunie?

Koniecznie sprawdź naszą zakładkę -> Fortuna kod promocyjny. W jednym miejscu dowiesz się o najwyższych i najlepszych bonusach od tego bukmachera. Poznasz również zasady oraz obrót. Z Fortuną kodem promocyjnym możesz liczyć na zakład bez ryzyka do 125 PLN, ale jak już dowiedziałeś się wcześniej – teraz masz szansę na zakład bez ryzyka do 200 PLN! W powyższej zakładce poznasz również zasady bonusu z depozytem oraz bez depozytu – serdecznie zapraszamy 🙂

Fot. wyróżniające: MDI / Shutterstock.com