Wraz ze wznowieniem rozgrywek Ekstraklasy zaczynają się nowe promocje bukmacherskie. Tym razem chcemy zaproponować Wam konkurs organizowany przez Totolotka. Nie masz pomysłu na tegoroczne wakacje? W takim razie co powiesz na wyruszenie z nami w piłkarską podróż do słonecznej Hiszpanii? Dołącz do drużyny Totolotka już dziś i przeżyj niezapomniane chwile w kraju Flamenco. Jeśli to dla Was za mało odwiedźcie naszą podstronę BUKMACHERZY.

A może to Ty zostaniesz zwycięzcą Rankingu Bilbao?

Zabawa Totolotka rozpoczęła się już 1 lutego i potrwa do 17 maja. Ranking prowadzony jest na stronie bukmachera i oparty na zdobywaniu punków Bet Club. Co jest kluczem do sukcesu? Oczywiście Wasza aktywność przez cały okres trwania konkursu. Zarejestruj się już teraz i zacznij obstawiać. Kliknij baner poniżej, a otrzymasz dodatkowy bonus na start od Zagranie.com.

Po dokonaniu procesu rejestracyjnego warto zapoznać się z ofertą Totolotka oraz proponowanymi kursami na dane wydarzenia piłkarskie. Wszystko, co musicie robić to już dziś zacząć obstawiać zakłady i zgarniać dodatkowe punkty w Bet Club. Każdy punkt sprawia, że szanse na wygraną wzrastają i podnoszą Wasz status w programie lojalnościowym operatora. Im wyższy status, tym wyższa premia dla gracza!

11stka Totolotka

Warto wspomnieć, że wycieczka nie polega wyłącznie na rekreacyjnym wyjeździe za granice. Wasza przygoda trwa od 18 do 21 czerwca i gwarantujemy, że będzie obejmować wiele innych atrakcji, między innymi zwiedzanie madryckiego Santiago Bernabeu oraz obejrzenia emocjonującego meczu Reprezentacji Polski na EURO 2020, który odbędzie się już 20 czerwca w Bilbao!

Pss…pamiętajcie, że pierwszych 11 graczy w rankingu zdobywa tę wspaniałą nagrodę! Trzymamy za Was kciuki! 🙂