Trzecia kolejka Ligi Europy przyniesie nam wiele ciekawych meczów, w tym starcie Lecha Poznań ze Standardem Liege. Polska drużyna wydaje się być faworytem i ma spore szanse na zgarnięcie pierwszych punktów. Z tej okazji w superbet jest bonus, który możecie wykorzystać właśnie na to spotkanie. Bukmacher podwyższył kursy na wygraną do aż 30.00!

Sprawdź bonus w superbet na Ligę Europy!

Lech Poznań w Lidze Europy jeszcze nie zdobył punktów, jednak Polacy wyglądali dość dobrze na tle rywali. Dzisiaj mają szanse na zdobycie pierwszych punktów, gdyż będą mierzyć się ze Standardem Liege i można postawić ich w roli faworyta. Nasi rodacy w dotychczasowych meczach prezentowali się lepiej niż Standard, a jeżeli mają szukać jakichkolwiek oczek, to właśnie w takich starciach. Z tej okazji w superbet jest bonus, który możecie zgarnąć.

superbet grafika

Bukmacher postanowił przygotować akcję promocyjną, gdzie można zagrać zwycięstwo Lecha po kursie 30.00. Maksymalna stawka to dziesięć złotych, a jeżeli traficie, to oprócz podstawowej wygranej otrzymacie również bonus. W tym wypadku kwota podstawowa za kupon to ponad 20 złotych, a do tego też aż 279 złotych w formie dodatkowej. Aby móc je wypłacić należy trzy razy obrócić całą kwotą po kursie minimalnym 1.80 (w przypadku kuponów AKO kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30). Pamiętajcie, że podwyższony kurs jest przeznaczony tylko dla nowych klientów i bukmacher sam go doda.

W superbet bonus możecie też otrzymać zakładając konto z naszego linku. Dzięki temu otrzymacie:

  • 100 procent do 50 złotych bonusu od depozytu
  • 500 złotych zakład bez ryzyka
  • 30 złotych freebet

 

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze