Obecnie trwają m.in. rozgrywki w krajowych pucharach i w gronie tych spotkań jest m.in. rywalizacja Zagłębia Sosnowiec z Piastem Gliwice. Obie drużyny są ze Śląska, wiec to dodatkowo podkręca emocje w tym starciu. Warto więc zainteresować się tym, gdzie obejrzeć mecz Zagłębia z Piastem. Przy okazji zerknij na bonusy bukmacherskie i graj razem z nimi.

Zagłębie Sosnowiec – Piast Gliwice – gdzie oglądać dzisiaj?

Sporo osób zastanawia się nad tym, gdzie może dzisiaj obejrzeć mecz Zagłębia Sosnowiec z Piastem Gliwice. Jest to dość proste, bowiem spotkanie zostanie pokazane w kilku miejscach. Na pewno będzie to też ciekawa rywalizacja. Warto tutaj przypomnieć, że są fajne bonusy bukmacherskie do zgarnięcia i możesz grać razem z nimi!

Zagłębie Sosnowiec – Piast Gliwice: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie oglądać za darmo mecz Zagłębia Sosnowiec z Piastem Gliwice? Co ciekawe, mecz tych drużyn będzie pokazany w Polsat Sport. Nie da się go jednak obejrzeć za darmo, bowiem dostęp jest płatny i kosztuje dość sporo.

Zagłębie Sosnowiec – Piast Gliwice: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie będzie transmisja w TV ze starcia Zagłębia Sosnowiec z Piastem Gliwice ? W Polsat Sport, jednak tutaj warto wspomnieć, że kolejne mecze Piasta Gliwice będą pokazane za darmo, bez opłat,  w Canal+ Online. Jak to działa w takim razie? Pobierz aplikację na TV od Canal+ Online, załóż konto w eWinner z kodem ZAGRANIE i zgarnij sobie voucher na 30 dni do Canal+ Online.

ewinner voucher canal sport

Zagłębie Sosnowiec – Piast Gliwice: stream na żywo online

Całkiem prawdopodobne jest to, że mecz Zagłębie Sosnowiec – Piast Gliwice zostanie pokazany online w Polsat Box Go. Dostęp będzie jednak płatny, a dla przykładu już kolejne mecze Piasta będą za darmo w Canal+ Online.

Zagłębie Sosnowiec – Piast Gliwice: zapowiedź meczu

Sam mecz Zagłębie Sosnowiec – Piast Gliwice zapowiada się ciekawy. Widzimy po kursach bukmacherskich, że goście są tutaj mocno faworyzowani. Niespecjalnie nas to dziwi, bowiem faktycznie dużo rzeczy wskazuje na to, że powinni tutaj sięgnąć po zwycięstwo.

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Zagłębia z Piastem?

Spotkanie tych drużyn zostanie pokazane w Polsat Sport.

O której Zagłębie zagra z Piastem?

Starcie tych drużyn rozpocznie się o godzinie 17:30.

Zaloguj się aby dodawać komentarze