Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.05.2024

Zawodnik Miedzi z piłką przy nodze

Gdzie oglądać Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica? W sobotę na poziomie Fortuna 1. Ligi dojdzie do rywalizacji Zagłębia Sosnowiec z Miedzią Legnica. Jeżeli jesteście zainteresowani obejrzeniem tego starcia, to w poniższym tekście odnajdziecie wszystkie informacje i szczegóły na temat transmisji w TV i streamach online ze wspomnianej batalii. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica na żywo w TV

Starcie w Sosnowcu rozpocznie sobotnie zmagania w ramach 33. kolejki Fortuna 1. Ligi. Zagłębie jest już dawno pogodzone ze spadkiem z ligi, natomiast Miedź ma już tylko i wyłącznie matematyczne szanse na awans do najlepszej szóstki i grę w barażach. Samo spotkanie rozpocznie się 18. maja 2024 roku o godzinie 15:00. Przechodząc już do szczegółów transmisji na żywo w TV, opisywane zawody niestety nie będą dostępne w telewizji. Wiele gier zaplecza Ekstraklasy pokazywanych jest na sportowych kanałach Polsatu, lecz akurat tego starcia w takiej formie nie znajdziemy. A jak wyglądają kursy bukmacherskie na batalię w Sosnowcu?

Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Przedstawione wyżej kursy bukmacherskie na opisywany mecz obstawicie z wykorzystaniem rankingu bukmacherów. Wracając natomiast do kwestii oglądania tej rywalizacji na żywo, mecz w Sosnowcu dostępny będzie w Internecie w formie streamu online. Absolutnie wszystkie potyczki Fortuna 1. Ligi pokazywane są na żywo w Polsat Box Go i również mecz Zagłębia z Miedzią znajdziecie w ofercie tej platformy. Gorszą informacją jest natomiast fakt, że za dostęp do wspomnianego serwisu streamingowego trzeba zapłacić. Darmowych alternatyw na ten moment brak.

Gdzie oglądać Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica?

Przechodząc więc do podsumowania tego artykułu, okazuje się, że mecz Zagłębia Sosnowiec z Miedzią Legnica będzie dostępny do obejrzenia tylko i wyłącznie w serwisie streamingowym Polsat Box Go. To właśnie telewizja Polsat posiada pełnię praw transmisyjnych do spotkań zaplecza Ekstraklasy i na wspomnianej platformie znajdziemy wszystkie starcia omawianych rozgrywek. Na koniec zachęcam do zerknięcia na dostępne transmisje u bukmacherów i życzę jak największych emocji podczas starcia Zagłębia z Miedzią!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze