Gdzie oglądać mecz Zagłębie Sosnowiec – ŁKS? To spotkanie będziesz mógł obejrzeć na platformie od Polsat Sport. Nie wszyscy jednak mają dostęp do niej. Co wtedy możesz zrobić? Najlepiej będzie skorzystać m.in. z Polsat Box Go, a razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do tej platformy. Szczegóły znajdziesz niżej!

fuksiarz, polsatbox

Zagłębie Sosnowiec – ŁKS, gdzie oglądać

W 28 kolejce pierwszej ligi dojdzie do spotkania Zagłębia Sosnowiec z ŁKS. Goście naturalnie są tutaj faworytami, ale gospodarze także na pewno mają szanse na dobry wynik. ŁKS walczy o utrzymanie miejsca w TOP 6 i awans do baraży o Ekstraklasę, co na pewno byłoby sporym sukcesem dla tej drużyny. Która z nich finalnie zgarnie tutaj komplet punktów i umocni swoją pozycję w tabeli? Odpowiedź na to pytanie poznamy wieczorem, ale już teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać mecz Zagłębie Sosnowiec – ŁKS!

Zagłębie Sosnowiec – ŁKS, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby oglądać mecz Zagłębie Sosnowiec – ŁKS w TV. Jeżeli nie masz Polsat Box Go, to razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher o wartości aż 40 PLN, więc warto się nim zainteresować, bo pozwoli Ci na obejrzenia nie tylko tej rywalizacji, ale także innych dostępnych przez najbliższe 30 dni. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w kolejnym akapicie, gdzie dokładnie tłumaczymy, jak możesz odebrać taki voucher.

Zagłębie Sosnowiec – ŁKS, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Zagłębie Sosnowiec – ŁKS, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem, bo dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. Jak to dokładnie działa i co powinieneś wiedzieć?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher

Nie jesteś przekonany do tego rozwiązania? To przeczytaj opinie o Fuksiarzu i zgarnij przy okazji fajne bonusy na start!

Zagłębie Sosnowiec – ŁKS, transmisja online

Jeżeli chcesz odpalić stream online z meczu tych ekip np. na telefonie, to możesz to zrobić w aplikacji na smartfony. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę, bo pozwala oglądać to spotkanie niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jak już wiesz, gdzie oglądać mecz Zagłębie Sosnowiec – ŁKS, to sprawdź jeszcze, jakie kursy na nie dali nam do obstawienia polscy operatorzy zakładów bukmacherskich.

Zagłębie Sosnowiec – ŁKS, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów faworytem tutaj jest ŁKS, ale różnica w kursach nie jest tak duża, jak mogłoby się wydawać. Kto tutaj sięgnie po komplet punktów i zapewni sobie lepszą pozycję w tabeli?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 lipca 2022 21:45.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Zagłębie - ŁKS?

Spotkanie Zagłębia z ŁKS będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której Zagłębie zagra z ŁKS?

Mecz Zagłębie - ŁKS zaplanowano na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze