Zagłębie Sosnowiec – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.09.2023

Łukassz Zjawiński

Gdzie oglądać mecz Zagłębie Sosnowiec – Lechia Gdańsk? W niedzielę po południu rozegrany zostanie mecz 7. kolejki 1. ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Lechią Gdańsk. W poniższym tekście dowiesz się, gdzie dostępna będzie transmisja TV oraz stream online tego pojedynku.

Zagłębie Sosnowiec – Lechia Gdańsk, transmisja na żywo w TV

Mecz Zagłębia Sosnowiec z Lechią Gdańsk rozegrany zostanie na ArcelorMittal Park w Sosnowcu, a jego pierwszy gwizdek wybrzmi już o 12:40. Bukmacherzy są zdania, że czeka nas tutaj niezwykle wyrównane widowisko, co dobrze ukazują widoczne poniżej kursy na ten mecz. Jeśli chcesz go obejrzeć, to jego transmisja TV dostępna będzie w Polsat Sport.

Zagłębie Sosnowiec – Lechia Gdańsk: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten obejrzysz również w Polsat Box Go. Jest to bowiem platforma streamingowa, w której znajdziesz streamy online wszystkich meczów 1. ligi. Poza tym możesz też oglądać Ligę Mistrzów UEFA, a także zbliżające się mecze europejskich reprezentacji w ramach eliminacji Euro 2024. Szukasz większej ilości streamów do oglądania? Sprawdź, jacy bukmacherzy oferują transmisje live w swoich apkach mobilnych!

Gdzie oglądać Zagłębie Sosnowiec – Lechia Gdańsk?

Zagłębie Sosnowiec – Lechia Gdańsk obejrzysz w Polsat Box Go. Jeżeli chciałbyś także obstawić swoje typy na ten mecz, to możesz zrobić to, korzystając z atrakcyjnego bonusu powitalnego w GO+Bet. Operator ten ma bowiem dla nowych graczy aż trzyetapowy bonus o łącznej wartości 800 PLN! Jak go zdobyć? Załóż konto z naszym kodem ZAGRANIE, wpłać depozyt i korzystaj z dodatkowych środków na grę! Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Piotr Matusewicz / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze