W pierwszej lidze dojdzie m.in. do rywalizacji Zagłębia Sosnowiec z Górnikiem Polkowice, czyli dwóch ekip, które chciałyby awansować, ale może być o to dość trudno, patrząc na to, jak radzi sobie konkurencja. Zobacz, gdzie możesz obejrzeć mecz Zagłębia Sosnowiec z Górnikiem Polkowice i sprawdź też, czy będzie transmisja w TV lub stream online!

Zagłębie Sosnowiec – Górnik Polkowice: gdzie oglądać dzisiaj?

Dzisiaj czeka nas rywalizacja m.in. Zagłębia Sosnowiec z Górnikiem Polkowice. Obie te ekipy prezentują fajny futbol, który, jak na pierwszą ligę, przyjemnie się ogląda. Gospodarze z całą pewnością nie będą mieli prostej przeprawy, ale zdecydowanie mają szanse to wygrać. Komu uda się zgarnąć komplet punktów? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Zagłębia z Górnikiem i zobacz, co musisz zrobić, żeby odebrać bonus w Fuksiarzu.

Zagłębie Sosnowiec – Górnik Polkowice: gdzie obejrzeć za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Zagłębia Sosnowiec z Górnikiem Polkowice? Starcie tych ekip będzie pokazywane m.in. w Polsat Box Go, więc wystarczy, że założysz konto z kodem ZAGRANIE i wpłacisz depozyt. Tutaj szczegóły:

  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  5. Na e-mail dostaniesz voucher do Polsat Box Go o wartości 40 PLN

polsat box voucher od fuksiarza

Zagłębie Sosnowiec – Górnik Polkowice: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Zagłębia Sosnowiec z Górnikiem Polkowice będziesz mógł obejrzeć również w TV. W końcu Polsat Box Go ma swoją platformę, która działa bardzo dobrze.

Zagłębie Sosnowiec – Górnik Polkowice: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online z meczu Zagłębia Sosnowiec z Górnikiem Polkowice? Rywalizacja tych ekip zostanie pokazana także w aplikacji mobilnej od Polsat Box Go. Wystarczy po prostu założyć konto i zalogować się na nie, jak już wykorzystasz tam voucher.

Zagłębie Sosnowiec – Górnik Polkowice: zapowiedź meczu

Spotkanie Zagłębia Sosnowiec z Górnikiem Polkowice to z całą pewnością będzie rywalizacja, którą warto obejrzeć. Skoro już wiesz, gdzie to zrobić, to nie zapomnij odebrać bonusu w Fuksiarzu i zerknij też na kursy u operatorów:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 15:48.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Zagłębia Sosnowiec z Górnikiem Polkowice?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Zagłębie zagra z Górnikiem?

Starcie tych ekip zostało zaplanowane na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze