Gdzie oglądać mecz Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice? To piątkowe spotkanie 1. ligi, które interesuje kibiców polskiej piłki nożnej. Mecz będzie dostępny w stremach online, a także telewizji. Na Zagranie mamy sposób, jak obejrzeć Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice na żywo i to za darmo! Wszystko to jest możliwe dzięki promocji Fuksiarz, który oferuje darmowy voucher do Polsat Box Go.

Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice, gdzie oglądać

Zagłębie Sosnowiec, jak i GKS Katowice to zespoły, które są dalekie od najwyższych lokat w 1. lidze. Drużyny te raczej koncentrują się na tym, żeby utrzymać się w rozgrywkach 1. ligi na kolejny sezon. W środowisku piłkarskim tego rodzaju mecze określa się jako spotkania o 6 punktów. Dla sytuacji obu klubów to bardzo istotna konfrontacja, którą możesz oglądać w Polsat Box GO po użyciu vouchera od Fuksiarz.

Promocja Fuksiarz to darmowy sposób na obejrzenie tego meczu 1. ligi, ale też pozostałych gier. Przypomnijmy, że oferta ta daje ci dostęp do kanałów sportowych przez 30 dni. Za darmo!

Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice, godzina meczu

Kiedy spotkanie Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice? Konfrontacja ta jest zaplanowana na dzisiejszy wieczór. Mecz w Sosnowcu powinien rozpocząć się o godzinie 20:30. W telewizji będzie go można obejrzeć na żywo za pośrednictwem stacji Polsat Sport Extra.

Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice, transmisja i stream online

Jak uruchomić stream online ze spotkania Zagłębie – GKS? Do tego potrzebujesz konta u bukmachera Fuksiarz, a także na platformie Polsat Box Go. Przede wszystkim musisz skoncentrować się na rejestracji w zakładach Fuksiarz, ponieważ musisz jej dokonać z naszego linku promocyjnego. Tylko to gwarantuje odbiór vouchera na Polsat Box Go.

Jak obejrzeć mecz? Postępuj zgodnie z wytycznymi:

  1. Zarejestruj konto w Fuksiarz korzystając z linku:  https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać na konto przynajmniej 50 zł
  3. Napisz do bukmachera (na czacie), aby zgodnie z warunkami promocji przyznał ci voucher na Polsat Box Go
  4. Aktywuj voucher na platformie Polsatu i uruchom transmisje live z mecz Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice

Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice, gdzie oglądać na żywo za darmo

Transmisja na żywo w internecie dostępna jest tylko w platformie Polsat Box Go. Spotkanie możesz otworzyć na stronie tej platformy, a także w aplikacji na Smart TV i urządzenia mobilne. Za darmo mecz obejrzysz tylko wtedy, jeśli założysz konto w Fuksiarz z naszego odnośnika.

Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice, transmisja na żywo w TV

W TV transmisja na żywo będzie prowadzona przez program Polsat Sport Extra. To stacja, którą możesz odbierać m.in. w pakiecie telewizji satelitarnej Polsat Box (dawniej Cyfrowy Polsat).

FAQ

Gdzie za darmo obejrzeć mecz Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice?

Odbierając voucher od bukmachera Fuksiarz możesz to spotkanie oglądać za darmo w Polsat Box Go.

Gdzie w telewizji będzie transmisja ze spotkania Zagłębie - GKS?

W TV transmisje na żywo przeprowadzi kanał Polsat Sport Extra.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze