Gdzie oglądać mecz Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka? Odpowiedź poznasz w poniższym tekście. W niedzielę czeka nas kolejne spotkanie Zagłębia na zapleczu Ekstraklasy. Tym razem rywalem ekipy z Sosnowca będzie Chojniczanka, czyli solidny średniak 1. Ligi, który w tym sezonie walczy o utrzymanie.

Gdzie oglądać mecz Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka za darmo? Możesz to zrobić m.in. w Polsat Box Go, a niżej piszemy o tym, co trzeba zrobić, żeby dostać dostęp do transmisji u tego bukmachera. Cały proces jest bardzo prosty, więc warto z tego skorzystać!

  1. Załóż konto z TEGO linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Polsat Box Go
  6. Odbierz voucher i aktywuj go na stronie Polsatu
Fuksiarz, polsatbox

Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka, transmisja na żywo w TV

Skoro już wiesz, w jaki sposób zarejestrować się w Fuksiarzu, a co za tym idzie, zyskać dostęp do transmisji ze starcia tych ekip, to warto, byś wiedział, kiedy odbędzie się to spotkanie. Rywalizację zaplanowano na niedzielę, 18.09.2022, na godzinę 15:00. Przy okazji sprawdź też, jak odebrać freebety bez depozytu!

Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka: transmisja i stream online za darmo

Zanim włączysz stream online za darmo z meczu Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka, to najpierw przedstawimy kilka informacji na temat tej rywalizacji. Zdecydowanym faworytem jest tutaj Zagłębie Sosnowiec, który po prostu lepiej wygląda na papierze. Gospodarze mają silniejszą drużynę, a do tego będą ich wspierać trybuny.

Gdzie oglądać Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka?

Wszystkie spotkania 1. ligi w tym sezonie transmitowane będą w Polsat Box Go, a Fuksiarz oferuje swoim użytkownikom zdobycie darmowego vouchera. Mecze w Polsat Box Go możesz odpalić na TV z funkcją Smart, komputerze, a nawet na telefonach i tabletach z systemami Android lub iOS. Jak więc widzisz, możliwości jest kilka i warto rozważyć każdą z nich.
Zdjęcie: pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze