Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 20.11.2021

piłkarz arki gdynia

Już dzisiaj kolejne spotkania w ramach 1 ligi. Tym razem Zagłębie Sosnowiec podejmie u siebie Arkę Gdynia. Faworytami tego spotkania są zawodnicy Arki, którzy dotychczas wyglądali znacznie lepiej. Kibice na pewno nie będą się nudzić podczas tej rywalizacji, więc sprawdź, gdzie obejrzeć mecz i dowiedz się, co zgarniesz w Fuksiarzu z kodem promocyjnym!

Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia – gdzie oglądać dzisiaj?

Już w tę sobotę o godzinie 12:40 drużyna Zagłębia Sosnowiec podejmie na własnym stadionie Arkę Gdynia. Która drużyna zwycięży i zdobędzie wymarzone trzy punkty? Tego nikt nie wie, jednak bukmacherzy oceniają, że to Arka ma większe szanse. Warto na pewno sprawdzić, gdzie obejrzeć mecz, a także zerknąć na bonus proponowany przez Fuksiarza z kodem promocyjnym ZAGRANIE, bo dzięki niemu możesz grać bez ryzyka!

Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia? Spotkanie tych drużyn będzie pokazywane jedynie w Polsat Box Go. To oznacza, że musisz zapłacić za dostęp.

Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Starcie pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Arką Gdynia będzie pokazywane w Polsat Box Go. Dzięki współpracy z zakładami bukmacherskimi Fuksiarz możesz zgarnąć voucher na 30 dni dostępu do tej platformy. Wymagania, jakie stawia ten bukmacher, nie są zbyt wysokie.

  1. zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. podaj kod ZAGRANIE
  3. wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. na e-mail dostaniesz 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go
  5. pobierz na TV aplikację mobilną
  6. oglądaj mecz Zagłębia z Arką

polsat box voucher od fuksiarza

Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia: stream na żywo online

Stream na żywo online z meczu Zagłębia Sosnowiec z Arką Gdynia będzie właśnie w Polsat Box Go. To ta platforma transmituje mecze poprzez internet. Aby mieć dostęp wystarczy pobrać aplikację na telefon lub odpalić spotkanie w przeglądarce.

Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia: zapowiedź meczu

Rywalizacja pomiędzy Zagłębiem, a Akrą  będzie na pewno interesująca. Obie ekipy prezentują atrakcyjny futbol, chociaż w tym sezonie to goście sobie dotychczas lepiej radzili. W 17 kolejkach zdobyli 26 punktów i są na siódmym miejscu w tabeli. Zagłębie z kolei okupuje strefę spadkową pierwszej ligi. Skoro już wiesz, gdzie obejrzeć mecz Zagłębia z Arką, to zerknij też na kursy bukmacherskie. Pamiętaj, że te możesz obstawić w Fuksiarzu z kodem promocyjnym ZAGRANIE.

Zdjęcie: Marcin Gadomski / pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Zagłębia z Arką?

Spotkanie tych drużyn zostanie pokazane w Polsat Sport.

O której godzinie rozpocznie się to spotkanie?

Starcie tych drużyn rozpocznie się o godzinie 12:40.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze