Zagłębie Lubin – Widzew Łódź: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.11.2023

gdzie obejrzeć zagłębie widzew

Zagłębie Lubin – Widzew Łódź: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Ostatnie tygodnie nie należą do udanych dla Zagłębia, bo Miedziowi notują serię porażek, z kolei Widzew od dłuższego czasu kręci się w dolnej strefie tabeli – dla obu ekip będzie to bardzo ważny mecz i bardzo dobry na przełamanie, bo rywal ma swoje problemy. Cel, jakim jest wygrana może zostać zrealizowany tylko przez jedną z nich, więc możemy spodziewać się dużych emocji w Lubinie. A gdzie obejrzeć ten mecz w telewizji? Dowiesz się tego z poniższego artykułu.

Zagłębie Lubin – Widzew Łódź na żywo w TV

Transmisja w telewizji z meczu Zagłębie – Widzew wystartuje o 17:10, a samo spotkanie rozpocznie się o 17:30. Obejrzysz je w dwóch kanałach głównego i jedynego nadawcy PKO BP Ekstraklasy, czyli Canal+: Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Mecz skomentują Robert Skrzyński i Mateusz Rokuszewski. W tym sezonie Canal+ nie odsprzedał sublicencji żadnej stacji telewizyjnej i nie można już oglądać jednego meczu w kolejce w otwartej telewizji, choć pojawiają się pogłoski, że takie rozmowy nadal trwają. Nam, kibicom pozostaje jedynie czekać, ale to czekanie może umilić promocja i obniżona cena abonamentu na kanały Canal+, którą przygotował specjalnie dla czytelników zagranie.com nadawca:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Zagłębie – Widzew i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Zagłębie Lubin – Widzew Łódź gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Canal+ zadbał także o tych kibiców, którzy nie mają dekodera tego operatora czy też wykupionych kanałów premium u innych dostawców telewizji, a wolą oglądać sport i w szczególności Ekstraklasę w internecie. Platforma Canal+Online daje więcej możliwości niż standardowe przekazy i możesz oglądać mecze ligowe w trybie eksperckim, gdzie możesz jednym kliknięciem, nie opuszczając streamu, czy też szukając innych aplikacji, przenieść się do statystyk meczowych, czy wejść w interakcję z komentatorami. To tylko jedna z wielu możliwości, jakie urozmaicają oglądanie Ekstraklasy i nie tylko na tej platformie.

Zagłębie Lubin
Nov 11, 2023
17:30
Widzew Łódź
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17:29, 11 listopada 2023 17:29.

Gdzie oglądać Zagłębie Lubin – Widzew Łódź?

Podsumowując – mecz w tradycyjnej telewizji obejrzysz w Canal+Sport oraz Canal+Sport 3 z komentarzem Roberta Skrzyńskiego oraz Mateusza Rokuszewskiego, a także w przekazie internetowym w Canal+Online. Transmisje bukmacherów powalają na doświadczenie niemal wszystkich możliwych sportowych emocji, jednak na terenie Polski nie transmitują oni meczów PKO BP Ekstraklasy. Na zagranie.com sprawdzisz, jakie rozgrywki obejrzysz na stronach poszczególnych bukmacherów, a tych jest naprawdę wiele.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze