W piątek w Ekstraklasie rozegrane zostaną dwa spotkania. Drugim z nich będzie starcie Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław. Zagłębie ma większe szanse na zwycięstwo, ale czy to się przełoży na wygraną tej drużyny? To dopiero początek sezonu, więc warto będzie obejrzeć tę rywalizację. Szczególnie, że możemy spodziewać się wielu bramek.

baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław, gdzie oglądać

W piątek w Ekstraklasie na inauguracje sezonu rozegrane zostaną tylko dwa spotkania. Jednym za nich będzie starcie Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław. Żadna z tych ekip nie należy do czołówki ESA, ale to wcale nie oznacza, iż będzie tutaj nudno. Z całą pewnością możemy spodziewać się kilku goli. Jeżeli chcesz obejrzeć tę rywalizację, to warto będzie przeczytać poniższy tekst, ponieważ tłumaczymy, gdzie oglądać mecz Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław.

Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław, transmisja na żywo w TV

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie oglądać w Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław, to dobrze się składa, bo mamy dla Ciebie świetną wiadomość, gdyż Canal+ Sport pokaże to starcie na trzech kanałach, a do tego możesz skorzystać także z Canal+ Online, czyli internetowej platformy od tego dostawcy. Możliwości jest sporo i każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Jeżeli chodzi o kanały telewizyjne, to spotkanie tych ekip obejrzysz w Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra i Canal+ Sport.

Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław, transmisja za darmo

Rejestrując się w eWinner z kodem ZAGRANIE możesz odebrać voucher na 30 dni do Canal+ Online. To oznacza, że przez miesiąc będziesz mógł oglądać mecze Ekstraklasy bez płacenia za abonament sportowy. To świetna sprawa, a voucher dostaniesz, gdy spełnisz kilka warunków, jakie stawia eWinner:

  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas zakładania konta
  3. Zweryfikuj swoje konto w ciągu siedmiu dni i zagraj dowolny kupon w tym czasie
  4. Zgłoś się po voucher (napisz na czat gracza)

Często dzięki transmisjom live u bukmacherów możemy oglądać za darmo mecze i nie inaczej jest tym razem, gdyż eWinner zapewnia nam voucher do Canal+!

Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław, transmisja online

Transmisja online z meczu Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław rozpocznie się dzisiaj o godzinie 20:30. Warto podkreślić, że starcie tych ekip będziesz mógł włączyć nie tylko w aplikacji na telewizory od Canal+ Online, ale także w wersji na telefony oraz w przeglądarce. Jeżeli chodzi o aplikację mobilną, to ta jest dedykowana na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się mecz Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław warto bliżej przyjrzeć się także kursom, które są dostępne na to starcie. Zdaniem operatorów większe szanse mają gospodarze, ale czy to się przełoży na spotkanie?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 lipca 2022 13:57.
Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Zagłębia ze Śląskiem?

Spotkanie Zagłębia ze Śląskiem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Zagłębie zagra ze Śląskiem?

Starcie tych ekip zaplanowane zostało na godzinę 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze