Gdzie oglądać mecz Zagłębie Lubin – Radomiak? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Zagłębie zmierzy się z Radomiakiem już o godzinie 15:00, więc masz jeszcze trochę czasu, żeby sprawdzić, co wiadomo o streamie i transmisji. Czy gospodarze zatrzymają trzy punkty w Lubinie?

Zagłębie Lubin – Radomiak, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Zagłębie Lubin – Radomiak za darmo? Wszystkie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Online. Niestety, nie istnieje darmowy sposób, aby odpalić to starcie, bo żeby móc korzystać z Canal+ musisz mieć wykupiony abonament sportowy tej stacji.

Zagłębie Lubin – Radomiak, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Zagłębie Lubin – Radomiak będzie ostatnim spotkaniem, jakie tego dnia czeka nas w Ekstraklasie. Gospodarze są tutaj faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale to wcale nie oznacza, że Radomiak nie powalczy o komplet punktów. Z całą pewnością warto będzie obejrzeć to starcie, bo zapowiada się na dość ciekawe.

Zagłębie Lubin – Radomiak, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w telewizji, gdyż prawa do tej ligi pozostały w Canal+ Sport. Na kanale telewizyjnym tej stacji będziesz mógł obejrzeć to starcie, które zostanie pokazane na Canal+ Sport 3. Transmisja rozpocznie się chwilę przed godziną 15:00, a już teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać Ekstraklasę.

Zagłębie Lubin – Radomiak, transmisja online

Transmisja online z meczu Zagłębie Lubin – Radomiak będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Posiada ona swoje aplikacje na telefony i tablety z systemem Android oraz iOS, więc masz kilka opcji, z których możesz korzystać.

Zagłębie Lubin – Radomiak, szanse na zwycięstwo

Według bukmacherów, którzy przygotowali ofertę na to spotkanie, większe szanse na zwycięstwo ma Zagłębie Lubin, ale wiemy, że Radomiaka na pewno tutaj stać na dobry wynik. Kto finalnie sięgnie po komplet punktów?

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Zagłębie - Radomiak?

Spotkanie Zagłębia z Radomiakiem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online i Canal+ Sport.

O której Zagłębie zagra z Radomiakiem?

Zagłębie zagra z Radomiakiem już o godzinie 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze