Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.05.2024

Piłkarz Zagłębia po wygranym spotkaniu

Gdzie oglądać Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź? 33. kolejkę PKO BP Ekstraklasy zakończy poniedziałkowe starcie w Lubinie. Tam miejscowe Zagłębie zagra z ostatnim w tabeli i pewnym spadku ŁKS-em Łódź. Jeżeli szukacie informacji o transmisji w TV i streamach online z tej batalii, to doskonale trafiliście! W poniższym tekście znajdziecie tego typu wiedzę.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź na żywo w TV

Spotkanie Zagłębia z ŁKS-em zakończy rywalizację w ramach 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Gospodarze tego starcia są po 3 kolejnych wygranych i zechcą podtrzymać dobrą passę, natomiast ŁKS jest już pewny zajęcia ostatniego miejsca na koniec sezonu i spadku do Fortuna 1. Ligi. Przechodząc do szczegółów transmisji tego meczu, będzie można go obejrzeć na żywo w TV! Tego rodzaju transmisję w telewizji odnajdziemy zarówno na Canal+ Sport 3, jak i Canal+ Sport 5. Polecam zerknąć na nasz aktualny ranking bukmacherów i przechodzę do kwestii streamów online w Internecie.

Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Z redaktorskiego obowiązku dodam, że starcie w Lubinie rozpocznie się 20. maja o godzinie 19:00. A rywalizację Zagłębia z ŁKS-em będzie można również śledzić w Internecie i wszystko to odbędzie się również wobec legalnej i bezpiecznej transmisji! Spotkanie w Lubinie pokazane zostanie w formie streamu online, który wyemitowany zostanie na oficjalnej stronie internetowej telewizji Canal+, a więc w serwisie Canal+ Online. Już teraz możecie skorzystać z promocyjnej oferty i za naprawdę niewielkie pieniądze uzyskać dostęp do wszystkich gier PKO BP Ekstraklasy, co uczynicie w następujący sposób:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Zagłębie – ŁKS i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź?

Podsumowując zatem najważniejsze informacje zawarte w tym krótkim tekście, spotkanie Zagłębia z ŁKS-em zostanie pokazane zarówno na żywo w TV, jak i w formie streamu online w sieci. Oczywiście wszystkie te opcje są legalne i bezpieczne, a to za sprawą praw transmisyjnych do Ekstraklasy, które posiada stacja Canal+. Ja polecam zerknąć na inne transmisje u bukmacherów, bo wiele ciekawych gier piłkarskich można oglądać za darmo. Jak najlepszego widowiska w Lubinie i samych wielkich emocji w poniedziałkowy wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze