Gdzie oglądać transmisję w TV oraz stream online z meczu Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz niżej, gdzie dokładnie tłumaczymy kwestia z tym związane. Zdaniem bukmacherów nieco większe szanse na zwycięstwo mają goście, ale czy to będzie miało przełożenie na samo spotkanie? Na pewno warto będzie obejrzeć to spotkanie!

baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk, gdzie oglądać

W sobotę drugim spotkaniem w Ekstraklasie będzie mecz pomiędzy Zagłębiem Lubin, a Lechią Gdańsk. Zdaniem bukmacherów będzie to bardzo wyrównane spotkanie, co akurat niespecjalnie nas dziwi, ponieważ obie ekipy prezentują zbliżony poziom. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają tutaj goście, co widzimy obserwując kursy, ale to wcale nie oznacza, że Zagłębie jest bez szans!

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk, transmisja na żywo w TV

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie możesz obejrzeć spotkanie Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk, to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Dzięki naszej współpracy z eWinner mamy dla Ciebie voucher do Canal+ Online, który upoważni Cię do oglądania meczów na tej platformie za darmo. Wszystko dokładnie tłumaczymy niżej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje na ten temat!

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk, transmisja na żywo za darmo

Transmisja online z meczu Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk będzie do obejrzenia właśnie w Canal+ Online, a dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher, który pozwoli Ci oglądać spotkanie na tej platformie przez 30 dni i to bez żadnych dodatkowych opłat. Odebranie vouchera jest bardzo proste, a szczegółowo to opisujemy w specjalnie przygotowanej instrukcji:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Następnie możesz np. pobrać aplikację na telewizor od Canal+ Online i w niej obejrzeć to spotkanie (trzeba się zalogować na konto, na które wykorzystany został voucher).

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk w TV, to warto zapoznać się jeszcze z innymi kanałami tej platformy. Starcie tych ekip zostanie pokazany również w przeglądarce oraz w aplikacji mobilnej Canal+ Online. Możliwości mamy dużo, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie i obejrzeć stream z tej rywalizacji. Przy okazji zerknij na to, jak działają transmisje live u bukmacherów i oglądaj u nich mecze!

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów o nieco większe szanse na zwycięstwo ma tutaj Lechia Gdańsk, co akurat nas nie dziwi. W końcu to czwarta drużyna w tabeli i tym razem przyjdzie się jej zmierzyć z jedną z najsłabszych ekip!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 10:35.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Zagłębie - Lechia?

Spotkanie Zagłębia z Lechią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online!

O której Zagłębie Zagra z Lechią?

Start tej rywalizacji przewidziano na godzinę 17:30!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze