Zagłębie Lubin – Jagiellonia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.04.2024

Zagłębie Lubin - Jagiellonia gdzie oglądać

Zagłębie Lubin – Jagiellonia: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W ostatnim sobotnim spotkaniu Ekstraklasy obejrzymy obecnego lidera tabeli i 10. drużynę trwającej batalii. Mimo to kursy bukmacherów są niezwykle wyrównane i takiego też widowiska można się spodziewać. A gdybyś chciał zobaczyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać Zagłębie – Jagiellonia, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Zagłębie Lubin – Jagiellonia na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Zagłębie Lubin – Jagiellonia na żywo? W naszym kraju nie ma zbyt wielu miejsc, żeby oglądać Ekstraklasę na żywo, a jedyną opcją jest Canal+ Sport. Warto więc rozważyć opcję przygotowaną przez tę stację, bowiem to tak naprawdę jedyne miejsce gdzie legalnie zobaczysz tak wiele meczów naszej rodzimej ligi. A samo opisywane spotkanie odbędzie się w sobotę, 20. kwietnia o 20:00.

Zagłębie Lubin – Jagiellonia gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Tak jak podałem nieco wyżej, stream online Zagłębie Lubin – Jagiellonia będzie dostępny tylko w jednej stacji telewizyjnej. Poza dostępem na Canal+ Sport, możesz zobaczyć je także w Canal+ Online, gdzie dostępne są niemalże wszystkie spotkania Ekstraklasy. Warto również wspomnieć, że możesz skorzystać ze specjalnej promocji. Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z pakietu promocyjnego
  3. Płać mniej przez okres 3 miesięcy
  4. Przejdź do sekcji TV i wybierz spotkanie Zagłębie Lubin – Jagiellonia
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Gdzie oglądać Zagłębie Lubin – Jagiellonia?

Skoro poznałeś już potrzebne informacje na temat tego, gdzie oglądać Zagłębie Lubin – Jagiellonia, to warto także przyjrzeć się bliżej temu, czego można spodziewać się po transmisjach live u bukmacherów. Mianowicie każdy z nich posiada dostęp do przynajmniej kilku rozgrywek piłkarskich, ale nie tylko. Zobaczysz także spotkania NHL czy NBA, a także turnieje tenisowe czy mecze siatkarskie. Oczywiście – możesz liczyć na zupełnie darmowe transmisje.

Zaloguj się aby dodawać komentarze